Экономикаfbc.uaApr 26

В Україні зростає виробництво металоконструкцій

nk_hauz/-mz8rtkjswpq8nmortgz.jpg

За перший квартал 2021 році по всій Україні помітною стала тенденція до збільшення виробництва металоконструкцій. Зокрема, за підрахунками аналітиків, з січня по кінець березня їх було виготовлено на 2,3% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. У цифрах це відбито так: 83 тисячі тонн. Такі дані оприлюднили в Держслужбі статистики.

Тим часом окремі види конструкцій показали спад на ринку: зокрема, збірних будконструкцій було виготовлено на 10,6% менше (всі дані в порівнянні перших кварталів 2021 і 2020 років), також зниження зафіксовано і в сегменті виготовлення опалубки, лісів, кріплень для шахт — менше на 1,5%. Найпомітніше зниження відбулося у доволі вузькому сегменті — виготовленні шлюзових воріт, водозливів, доків та інших конструкцій для гідроспоруд (на 50% менше).

Стабільне зростання можна побачити у виготовленні щогл і веж (близько 10%), резервуарів та цистерн (більше на 5,4%), металевих контейнерів для зрідженого і стисненого газу (на 8,7% більше).

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада може прийняти закон, який вдарить по металургійним та вугільним монополістам.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи