В Україні зростають обсяги органічної переробки
Экономикаagrotimes.ua13 ноября 2019

В Україні зростають обсяги органічної переробки

Кількість операторів органічного виробництва, які мають напрямок органічної переробки, за рік зросла на 15 %. На сьогодні 60 компаній розвивають органічну переробку – це 9,8 % виробників, які вже мають маркований органічний продукт в пропозиції для кінцевого споживача. Про це повідомила президент ГС «Органічна Україна» Олена Березовська. За її словами, із 617 операторів ринку, які зафіксовані станом на березень 2019 року, 86 мають переробку як вид сертифікованої діяльності, із них 60 операторів упаковують продукцію для торгової полиці. Слід зазначити, що асортимент продукції буде повний, якщо врахувати фреш- групу – відповідно упаковані та марковані свіжі фрукти та овочі, які в 2019 році більш впевнено стали на торгові полиці. «За нашими даними, 14 компаній мають затверджене органічне маркування для плодовоовочевої продукції і більшість цієї продукції реалізовується на внутрішньому ринку. Звісно, астка переробленого продукту не тільки в Україні. Стабільний попит на перероблену органічну продукцію зберігають країни Європейського Союзу і з’являється інтерес азійських трейдерів», – зазначила Олена Березовська. Українські компанії-лідери в цьому сегменті утримують позиції надійних постачальників вже переробленої бакалеї, соків, фруктових паст тощо. «Цей відсоток зовсім невеликий, і перероблений продукт, частіше всього, отримує європейський бренд, але це також і гарна можливість стабільності української компанії. Постійна комунікація з міжнародними трейдерам підтверджує величезний потенціал вже переробленого українського органічного продукту на світових ринках», – підсумувала президент громадської спілки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
Хоть в чем то мы первые. А еще по падению уровня жизни.
УКР
Он у нас целый год идет. Одна Верещук чего стоит: кошелёк или жизнь.
ГЫ
Мародер
е
Давай прямой вопрос отвечу, взамен ты обязана отвечать на прямые вопросы без твоих прибауток придурошных. Готова?
е
И ещё я хоть раз спросил твой адрес? Ссылку на это сюда давай. Боишься что за свою ругань и слова отвечать придётся?
е
И после такого ответа ты ещё будешь утверждать что ты не еврейка))). Перечисленные мной вопросы я задавал неоднократно, ответа от тебя не было ни разу..не отделаешься фразой что отвечала мол, а я не понял. Не было ответов от слова совсем! Тебе так жалко было окружающим дать инфу о дешевом бензине? Жаба задушила? Мне продолжать? Хорошо, вопрос о выплате налогов в бюджет Украины тобой лично был? Был..ответ где? Нет его... Продолжать?
е
В отличии от тебя я там бываю достаточно регулярно и могу сравнить ситуацию там и тут. ТВОЕ предложение съездить туда а потом поговорить было? Было. Я ещё тогда был готов обсуждать реальное положение дел, ты же как обычно слилась.. Опять склероз у тебя? Не было такого скажешь? Хочешь о России поговорить, давай.. О ценах, услугах, дорогах, доходах населения...слабо?