Экономикаfbc.ua13 янв.

В “Укргазбанк” може увійти Міжнародна світова корпорація

nk_hauz/-mqs8vj0t7h37oronsir.png

В капітал “Укргазбанку” може увійти Міжнародна фінансова корпорація. Про це повідомили у випуску новин “Першого ділового” телеканалу.

Очікувалося, що це станеться торік, однак поки в НБУ говорять про початок цього року.

Ще в 2017-му був підписаний між сторонами меморандум про часткову приватизацію фінансової установи. Зараз в регуляторі підкреслюють – якщо угоду вдасться закрити, то це буде знакова подія для банківського ринку.

Відзначимо, ще в червні уряд уповноважив міністра фінансів на підписання угоди, пов’язаної з наданням IFC 30 млн євро “Укргазбанку” з можливістю подальшої конвертації в капітал.

За умовами, Мінфін повинен укласти договір з IFC про опціон на продаж акцій на дату конвертації, згідно з якою IFC може в будь-який час продати державі акції “Укргазбанку”. Опціон на продаж акцій “Укргазбанку” є безстроковим, а його ціну ще належить визначити.

Нагадаємо, що Національний банк України активно працює над угодою про приватизацію вітчизняного банку «Укргазбанку». У відомстві зазначили, що на даний момент сторони в процесі укладання угоди.

Раніше повідомлялося, що в НБУ на двох останніх засіданнях у 2020 році, які були проведені 24 і 30 грудня, вирішили і анулювали ліцензії на надання фінансових послуг 22 установам. Йдеться про установи небанківського сектора, серед яких були ТОВ «ФК« Кредитлайф », ТОВ« ФК «Кайлас Фінанс» та інші.

💬 Последние комментарии
999
Хеппи энд отменяется по причине отмены концертов "Квартала - 95" в Кремле
Гость
Автор статьи не в теме...после масштабного обмена ядерными ударами между США и Россией Земля лет так двести будет непригодна для жизни. А автор рассуждает о выгоде для Китая))
КВН - это молодёжное КГБ РФ
МАМА МИА сказала что ЭТО.Т президент поразительно похож на клоуна Хазанова в молодости )) а именно Сценка про "бойца невидимого фронта"
999
Верхушка КПСС развалила СССР. Теперь Зюганов по недомыслию ведет подобную политику
це Остаточне прощавай!
где то в Европах у Шария уже задымел пукан...
ты не поверишь!
В свободной и Вяликой Британии платят "налог на телевизор", все жители страны, у которых есть телевизор. Раньше в двери пожилых людей стучались судебные приставы и угрожали им тюремным заключением. Тогда ещё не было телевизоров , но уже платили НАЛОГ за размер окон...
999
Во время войны сеющих панику расстреливали перед строем без суда и следствия.