В "УКРОБОРОНПРОМІ" РОЗПОВІЛИ ПРО ПЛАНИ ВИРОБНИЦТВА ВІЙСЬКОВОЇ АВІАЦІЇ В КООПЕРАЦІЇ З НАТО

12.01.2019 09:13 prm.ua
Державний концерн "Укроборонпром" забезпечив сервісне обслуговування, ремонт і виробництво відповідних запасних частин для бойової авіації.

Про це розповів у інтерв’ю на ток-шоу "Ехо України" перший заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Сергій Омельченко.

"Поки що державний концерн "Укроборонпром" забезпечив сервісне обслуговування і ремонт, виробництво відповідних запасних частин для бойової авіації. А що стосується створення нових зразків і взагалі нових бойових літаків, то це питання потребує, звичайно, більшого часу. Але плани створення в Україні виробництва військової авіації є – можливо, я думаю, в кооперації з партнерами із того ж блоку НАТО", - сказав він.

Нагадаємо, українська штурмова та армійська авіація провела відпрацювання ударів по наземним об'єктам в зоні проведення операції Об'єднаних сил.

1 листопада на Державному випробувальному полігоні "Ягорлик" у Херсонській області Повітряні сили ЗСУ провели бойові стрільби, контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет середньої та малої дальності.

Комментарии

us Starый Йухан, 12.01.2019 14:53

"Дурень думкою богатие"

ru антифашист, 12.01.2019 13:39

Сергей Омельченко - дебил. С кем он собрался "створюваты литакы"? Богуслаев на "Мотор Сич" 20 лет створюе свой вертолёт и ни х*я ни створыв. Одни модернизации Ми-8. Завод скоро развалится. Молодёжь уезжает на заработки за границу, старики вымирают. В стране скоро "свет не кому выключить" будет.

ru Ставр, 12.01.2019 10:45

Скажи честно -Люфтваффе больше нет. Кака и Кригсмарине тоже больше нет. Как вариант слепить из подручных материалов авианосец ,Нато поможет красной изолентой и можно смело объявлять о пэрэмоге!

Добавить комментарий