Экономикаuain.press7 июл.

В “Укрзалізниці” розповіли про збитки від недбалості пасажирів

В “Укрзалізниці” розповіли про збитки від людської недбалості та закликали не псувати обладнання вагонів. Як ідеться на сайті компанії, за півроку пасажири пошкодили: в електропотягах Hyundai Rotem – 578 кнопок регулювання кута нахилу пасажирських крісел та 82 підсклянників на суму понад 160 тисяч гривень;в електропотягах ЕКр1 та “Крюківського вагонобудівного заводу” – 238 фіксаторів відкидних столиків пасажирських крісел.До того ж, за цей час співробітники “Укрзалізниці” зафіксували 124 випадки засмічення туалетів. А ще – 200 випадків засмічення зливів рукомийників. Усе це призводило до неможливості їх використання і, як наслідок, до закриття туалетів. Нагадаємо: з 18 червня пасажирів нічних “Інтерсіті”, які курсують від столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода, годують новим меню. Що до нього входить – читайте у матеріалі “Українського інтересу”.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Боевой дух? Вот пример не очень и давний. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1245197/pub_5c0cd532080a3b00aa421293_5c0e2e9806bd7000abdb84b5/scale_1200 Один солдат РФ остановил грузинскую колонну военных. А в России таких миллионы.
Игбун хохлов
Насколько долго? На время объявленного перемирия. Как только хохлоту его нарушили, так сразу и вылетели из аэропота как Ту-154.
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо