Экономикаfbc.uaJun 24

ВАКС відправив на розслідування справу «Укрінмашу»

nk_hauz/-mcukwmveqt6jv71xjhb.jpg

Розслідування у справі про розтрату трьох з половиною мільйонів гривень держпідприємства «Укрінмаш» продовжили до 21-го жовтня. Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд.

Раніше ВАКС вже обрав запобіжні заходи у вигляді застав для гендиректора «Укрінмашу» Володимира Омельянчука та його заступника Костянтина Чередніченка. За даними слідства, саме Чередніченко був організатором розтрати коштів та підробки документів в актах приймання-передачі виконаних робіт.

Він знав, що «Укрінмаш» шукає компанії для укладання зовнішніх договорів і тому залучив до справи високопосадовців компанії, та ще одного підприємця, власника офшорної фірми, яка надалі виконувала роль агента з пошуку закордонних клієнтів для товарів, які експортував «Укрінмаш».

За фактом офшорна компанія не виконувала жодних робіт із залучення покупців, але на свої рахунки в Латвії отримувала в різний час перерахунки загальною сумою на понад 130 тисяч євро.

Раніше повідомлялося, що колишнього топ-менеджера «Нафтогазу» підозрюють у мільйонних розтратах.

💬 Последние комментарии
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...
е
ну я был там и что? за всю Африку не скажу конечно, но там где был там ДЕЙСТВИТЕЛЬНО все министры имеют профильное образование..так что твой выпад очередной бздеж....
е
ха, он же представитель твоего "культурного" Пьемонта, оно и видно..культура аж прет.. шо ж ты его не защищаешь, а продажная??