Экономикаnews.finance.ua6 дней назад

Великі зарплати не врятують від виїзду заробітчан: експерт назвала причину

Президент України Володимир Зеленський днями заговорив про підвищення середніх зарплат в Україні до рівня польських – зокрема, щоб утримати українських працівників на батьківщині. Але, як зазначила HR-директор компанії EDS-Engineering Валентина Пучка, різке зростання зарплат в Україні не принесе користі економіці.

“Що стосується ринку праці України, то реакція буде класичною: роботодавці будуть змушені в черговий раз підвищувати заробітну плату в прагненні утримати кваліфікованих фахівців у країні. Але без підвищення рівня продуктивності праці це не дозволить бізнесу розвиватися тими темпами, які б дозволили збільшувати ВВП і разом з тим скорочувати наше відставання від країн Західної Європи”, – говорить вона.

Нагадаємо, середня зарплата в Україні помітно поступається польській. Наприклад, в третьому кварталі 2019 року цей показник в Україні становив 382 євро в еквіваленті. Водночас в Польщі – 1143 євро, що в три рази вище.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи