Экономикаwww.ukrinform.ua2 апр.

Великий бізнес за І квартал сплатив близько ₴50 мільярдів податків

nk_hauz/-mxdrg6uzu7ryoppklac.jpg

Протягом січня-березня 2021 року платники Центрального міжрегіонального управління забезпечили надходження до державного бюджету в сумі 49,5 млрд гривень.

Про це розповів начальник Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Микола Чмерук, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу управління. 

За словами Чмерука, до держбюджету, зокрема, надійшло: податку на додану вартість - 26,9 млрд грн, податку на прибуток – 10,1 млрд грн та акцизного податку – 4,8 млрд гривень.

У Центральному управлінні по роботі з великими платниками зауважили, що надходження до державного бюджету акцизного податку порівняно з січнем-березнем 2020 року зросли на 592 млн грн, або на 13,9%, податку на додану вартість – на 2,8 млрд грн, або на 11,7%.

Також проти минулого року зросли надходження частини чистого прибутку державних підприємств - на 18%, або на 154 млн грн. Підсумковий показник за 3 місяці за цією статтею перевищив 1 млрд грн.

Частка податкових платежів від великого бізнесу, що обслуговується Центральним управлінням, за результатами січня-березня 2021 року становила майже 29% всіх податкових платежів до держбюджету по Україні. В тому числі податок на прибуток – 33,1%, податок на додану вартість – 35,3%, акцизний податок – 32,7%.

Як повідомляв Укрінформ, за січень-лютий 2021 року великі платники податків, які обслуговуються у Центральному міжрегіональному управлінні ДПС, спрямували до державного бюджету 26,6 млрд гривень.