Великий український виробник горіхів привернув багатомільйонне фінансування від Укрексімбанку
Экономикаnv.ua17 февраля 2021

Великий український виробник горіхів привернув багатомільйонне фінансування від Укрексімбанку

Залучені кошти компанія витратить на створення ще одного виробничого кластера.

Великий український виробник горіхів Український волоський горіх залучив $ 15 млн довгострокового фінансування від ВАТ Укрексімбанку. Про це повідомляє компанія Altius Capital, яка виступила ексклюзивним консультантом в угоді.

Перший транш у розмірі $5 млн буде виділено компанії в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту доступу до довгострокового фінансування.

Компанія Український волоський горіх займається виробництвом волоських горіхів в промислових масштабах. Підприємство на 100% орієнтоване на експорт і розташоване в Могилів-Подільському районі Вінницької області.

Кошти планують направити на створення виробничого кластера в Херсонській області та завершення вертикальної інтеграції - створення потужностей з переробки волоського горіха в обох населених пунктах.

«Виділене фінансування послужить гарною підмогою для зміцнення бренду і позицій України на світових ринках продуктів харчування», - зазначив партнер Altius Capital Ігор Білоус.

Нагадаємо, що в 2020 році Україна увійшла в ТОП-5 світових виробників волоських горіхів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, так где твой высокоученый комментарий о жителях Львова? Ты ж писала про какую-то культурную столицу, и? Это так культура развивается во Львове? Это все твои трудяжки западянские... Ответ будет, трепло??
Visitor
Опыт развала у него велик. Начал с СССР, теперь на очереди, не дай Бог, Украина?
Микула Селянинович
Крестьянская нравственность тоже разной бывает. А когда много говорят о нравственности и ничего не делают нравственного даже посреди тотального пиздеца, то это кажется трошки запиздным.
Маугли
Так они и без хвостов не отличаются, в массе своей... Банделоги, сэр!
Неянки
Все правильно, пора подстегнуть падение
АНДРЕЮ
ЛУГАНСКИЙ С.В. с женой ЮЛИЕЙ И ДРУЖКАМИ---СЕКТАНТАМИ СЕРГИЕНКО и ЗАЙЦЕВЫМИ организовал НАРКОПРИТОН..ОТКРЫТО КОЛЯТСЯ КУРЯТ МАРИХУАНУ НЮХАЮТ..
кипчак
Посмотрим, не вырастут ли обезьяньи хвосты у провакцинированных и не родятся обезьянки.