Великобританія висунула умови для торговельних переговорів з ЄС
Экономикаwww.dw.com28 февраля 2020

Великобританія висунула умови для торговельних переговорів з ЄС

Лондон затвердив мандат на переговори про подальше співробітництво з ЄС. У британському уряді сподіваються на суттєвий прогрес до середини 2020 року.

Британський уряд у четвер, 27 лютого, оприлюднив мандат на переговори з Євросоюзом щодо подальших відносин з ним після Brexit. В документі, зокрема, зазначено, що у випадку відсутності "помітного прогресу" в переговорах щодо "стандартної" угоди про вільну торгівлю з ЄС та щодо "менш суперечиливих" питань до червня цього року, Лондон залишає за собою право взагалі припинити подальші переговори.

Крім цього, перехідний період не буде продовжуватися після 31 грудня 2020 року. Тому з 1 січня 2021 року Великобританія повинна залишити єдиний ринок ЄС і його митний союз. "Наприкінці перехідного періоду 31 грудня Великобританія повністю відновить свою економічну та політичну незалежність. Ми хочемо найкращих можливих торговельних відносин з ЄС, але, прагнучи угоди, ми не будемо поступатися нашим суверенітетом", - заявив міністр кабінету міністрів Великобританії Майкл Гоув, представлючи мандат на переговори. В Лондоні зазначають, що зазначеного часу буде достатньо для завершення торговельних переговорів з Брюсселем.

Окремі угоди у різни сферах

Лондон виступає за укладення з ЄС угоди про вільну торгівлю, а також окремих угод між сторонами у різних сферах, зокрема, щодо рибальства, щодо кримінального переслідування та співпраці у сфері юстиції. Після остаточного виходу з блоку Лондон не планує брати участь в Європейському ордері на арешт, який діє з 2004 року по всьому Євросоюзу, наголошується в мандаті. Також британський уряд не погодиться на будь-яке узгодження своїх законів із правилами Євросоюзу.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон налаштований оптимістично щодо торговельних переговорів з ЄС. "Ми хочемо чудових стосунків з нашими друзями. Ми купуємо величезну кількість їхніх речей, вони купують величезну кількість наших речей. Існує великий шанс, не просто підтримувати те, що ми вже маємо, але посилити наше економічне взаємопроникнення та торгувати більше разом", - заявив він в інтерв'ю Sky News у четвер.

Брюссель готовий почати переговори

Офіційний представник ЄС на переговорах з Великобританією Мішель Барньє повідомив, що в Брюсселі взяли до відома мандат Великобританії, та збираються обговорити власні позиції у понеділок, 2 березня. Саме на понеділок запланований початок переговорів між Лондоном і Брюсселем щодо подальших відносин. "Ми хочемо амбітного та чесного партнерства з Великобританією у майбутньому", - написав Барньє у Twitter у четвер.  

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
У него Луночка кожа то змеиная и не обновляется он,а становится раз за разом ещё хуже чем был,ха.
Елена
Вы бы меньше рты открывали,а то короновирус залетит,а кто нарушает карантин,тот может и заболеть, граждане будьте здоровы, соблюдайте правила карантина и рекомендации властей и врачей.Слава Украине!Роджери тебя это касается,не то что я о тебе особо что беспокоюсь,просто можешь потом заразить других,а это никому не надо.
Луна-2
Бедняга Роджер, а он так стремится понравиться именно тебе глупенькая блондиночка, чт оиз кожи лезет а ты ему от ворот - поворот
Луна-2
Проказница Ангела нам денег не дала. Она свои последние на маску отдала.
Елена
Судя по всему козлоослик что таки тебе тяжёлое на головку твою упало, скорее всего в раннем детстве или ушибся ты головой хорошенько,а может и родовая травма ,головы твоей, основательно так .ха.
Луна-2
Дефолт не конец- он может и помочь ...но только умным .а дуракам.... помогать не надо . Они сами в петлю лезут... Дефолт для чего делают -для того чтобы продать все что можно продать- и тут вопрос- а для чего МВФ предложил закон о земле ?Ответ лежит на поверхности блондиночка ты наша -Для того, чтобы в случае дефолта, если его объявят,скупить все, что еще осталось ценного на Украине -землю.. Вот и н а летят коршуны и вороньё скупать самое ценное -землицу - И войны с Донбассом уже не нужно будет И ОТ любимой тобой и мной (а я тоже люблю ее),Украины, и так ничего не останется.
Весёлый Роджер
Ёой, ёой, що ж такэ робиться свидомиты!? Это же весь пятилетний труд пропахандона Шмули на смарку! Киту и коту пид хвост! Сколько тупой Шмуля_Елена тут дней и ночей орал, що весь Свит у Украиной и вот наступил час расплаты ... ы що, а ны що – послали xoxлoв холуёв на х.й, так взяли и послали! А как же хорошо вин пропахандонил: «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи….» Вы там Сало не роняйте, щенывмырла разом спивайте!