«Велта» бізнесмена Бродського розробила новий дешевий спосіб виробництва титану
Экономикаmind.ua20 декабря 2020

«Велта» бізнесмена Бродського розробила новий дешевий спосіб виробництва титану

Подібна технологія може здійснити прорив на титановому ринку

Компанія «Велта», яка займається видобутком титанової сировини, нещодавно винайшла недорогий спосіб виробництва титану, який дозволить різко знизити його кінцеву вартість і різко підвищити на нього попит.

Про це розповів гендиректор Велта», український бізнесмен Андрій Бродський в інтервʼю виданню «Економічна правда».

«За цією технологією ми вже виготовляємо 250-300 кг титану кожного місяця», – зазначає він.

Він наголосив, що не буде продавати цю технологію.

«Ця технологія не продається. Зараз ми захищаємо цю свою інтелектуальну власність шляхом патентування. В Україні перший патент вже отримано в жовтні, наступні готуються до подачі. У Сполучених Штатах процес ще триває. Ми йдемо по шляху використання цієї технології у себе, в своєму виробництві», – пояснив Бродський.

За його словами, у світових лабораторіях також досягали подібних успіхів, але в значно менших обсягах.

«Наприклад, одне корейсько-австралійське підприємство цієї осені опублікувало інформацію про те, що їм вдалося новим способом отримати близько 20 кг металевого титанового порошку. Наш обсяг виробництва, нагадаю, – 250-300 кг на місяць», – стверджує бізнесмен.

«Спочатку ми вивчили іноземні розробки, взяли їх за основу, поставили ряд експериментів і зрозуміли, де помилилися західні наукові центри. Ми два роки вбили на експерименти, недавно отримали результат і готові його демонструвати», – розповідає глава «Велти».

На даний момент команда Бродського проектує перший завод, який випускатиме 5000 тонн виробів з титану.

«У нас вже є земля – ми взяли в оренду територію колишньої шахти за 12 км від нашого підприємства в Кіровоградській області», – каже він.

«Прийшов час змін в технології, як колись було з алюмінієм. Алюміній був дорожчим за золото, а потім відбувся технологічний ривок, і ми отримали дешевий спосіб виробництва алюмінію. Зараз настав час титану», – зазначає Бродський.

Більше про титанову галузь – в матеріалі «Падіння українського титану: чи стане політичної волі зупинити деіндустріалізацію країни».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.
Елена
Тупых там нет,управлять ими тяжело,а её работа такая,что что ей сказали ,той Псаки,то она и говорит,Псака,звучит по русски как то по собачьему,ха.
Елена
Этот закон ещё при Порошенко принимали, сейчас ввели,а фашистов при власти нет,были,80 лет назад,а сейчас нету,
вот так дела
Хороши малолетки 99-2000 годов рождения! Старые пердуны все никак не поймут что при несменяемой плешивой мрази уже выросло целое поколение, которому этот старый плешивый вор уже просто настопиздил! P.S. смотрю такая тенденция наступила после якобы "кончины" лысого вурдалака , очень уж разошелся этот кремлебот, так называемый "зюбчэнко", уж не вурдалак ли скрывается под этой личиной?
как интересно
Ну точно так же при выходе практически безоружных частей ВСУ в упор из укрытий рассьреливали "доблесные" срашковые ихтамнеты, ну то такэ, главное "омэоэга" что творит падлюка!
Весёлый Роджер
«АлХимик -25 января 2019- Чи идиотка, чи просто непроходимая дура. И одно говно вместо мозгов. Да-да, правильно, это ты елена.»