Від "Укрзалізниці" вимагають розкрити обставини проведення скандального харчового конкурсу "Інтерсіті" - ВР
Экономикаwww.unn.com.ua13 марта 2020

Від "Укрзалізниці" вимагають розкрити обставини проведення скандального харчового конкурсу "Інтерсіті" - ВР

Нардеп від фракції "Слуга Народу" Микола Тищенко скерував депутатське звернення на ім'я в.о. Голови правління АТ "Укрзалізниця" Желько Марчеку із вимогою прояснити ситуація стосовно скандального конкурсу УЗ щодо обрання постачальника послуг харчування для пасажирів "Інтерсіті".

Йдеться про конкурс, який був оголошений ще наприкінці минулого року.

Із самого початку відбіркового процесу учасники конкурсу заявили про грубі порушення законодавства, унаслідок чого процедура була заблокована рішенням суду. 

До того ж, ЗМІ з'ясували, що окремим учасникам конкурсної процедури умови її проведення були відомі заздалегідь, до офіційного оголошення. Йшлося про компанію - ТОВ "Санфініті", яка до цього ніколи раніше участі у виконанні держаних замовлень такого масштабу не брала.

Згодом, стало відомо, що представників компанії "Санфініті" інкогніто проводили на станцію потягів "Інтерсіті" для проведення замірів вагонів. І все це відбувалося за сприяння заступника голови конкурсної комісії В’ячеслава Горбатко саме у той період коли конкурс було взагалі заблоковано рішенням суду.

У січні, на хвилі скандалу, в УЗ повідомили про створення нової конкурсної робочої групи, яка нібито мала б довести розпочатий конкурс до логічного завершення, усунувши усі раніше допущенні порушення. Однак, в "Укрзалізниці" вже майже місяць приховують інформацію стосовно роботи цієї робочої групи і не повідомляють її склад.

Тож, у ситуацію вже втрутилися народні депутати.

Транспортний комітет ВР запланував розгляд питання стосовно харчового конкурсу УЗ на своєму засіданні. 

А заступник голови Комітету Микола Тищенко скерував депутатське звернення на ім'я в.о. Голови правління АТ "Укрзалізниця" Желько Марчеку. У ньому нардеп вимагає "надати повну і детальну інформацію про обставини проведення конкурсної процедкури постачання послуг харчування для пасажирів Інтерсіті".

Раніше Горбатко відмовився пояснити ситуацію із їжею для пасажирів "Інтерсіті". 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ил 2
Обсератель НК , усмотритель разумности, теперь ещё дорожитель. Петруха ты совсем ё-нулся башкой . Ты извратитель разумности, о чём тебе многие пишут, но до тебя не доходит, поскольку разумности у тебя няма.
Ил 2
Дурнесеньий какол, то я ж не по мужикам, це видать твiй профiль - пi.дуй до Ляшка.
Ил 2
Петрухааа!!! Ты извратитель разумностиии!!!
вера
Здоровья вам...
гость
Профэссор, выс уже вычислили. Пусть даже прокси Вас не спасет.
гость
Петруня, скажи, может на ukr.net переползешь. Шо ж ты тут одно и то же пишешь. Вчы мову, и уперэд!
Весёлый Роджер
И про углубление и каналы и аналы он также писал, было такое: «Елена 14 сентября 2019 Беломорканал, нет Черноморканал, будет обслуживать и шестой флот США и седбмой и Британский королевский флоты…» … а тут Шмуля раз и вышел к морячкам в своих кружевных труселях – Здаровеньки пан негр, хау дую ду – почеши мою ..зду! И взревёт усими ОДНИМ моторами крейсер «Украина» у Мыколаеве и пойдёт вин по волнам возвращать щиросвидомый Крым у клятых москалив! И тильки эхо над волнами - Паны нищеброды - Сало не уронили?