Экономикаnv.ua10 янв.

Відсьогодні заборонено до ввезення товари з РФ

З сьогоднішнього дня, 10 січня, діє заборона на ввезення групи товарів з Російської Федерації. Відповідна постанова Кабміну №1147 від 30 грудня 2015 року розміщена на сайті уряду. Заборона на ряд товарів з РФ введена Кабміном у відповідь на російське ембарго. "Заборонити до 5 серпня 2016 року ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації", - йдеться в документі. У постанові уточнюється, що заборона втрачає силу 5 серпня або після скасування заборони ввезення на митну територію РФ українських товарів сільськогосподарського призначення, продукції і сировини. Зокрема, до переліку заборонених продуктів потрапили: м'ясо великої рогатої худоби, м'ясо та їстівні субпродукти свійської птиці, риба і ракоподібні, харчові суміші або готові продукти з тваринних і рослинних жирів, карамель, кондитерські вироби, шоколад, продукти дитячого харчування, печиво, вафлі, хлібобулочні і борошняні кондитерські вироби, пиво, спирт етиловий, горілка, корм для собак або котів, сигарети з фільтром, поверхнево-активні органічні речовини, інсектициди, гербіциди, родентициди, оболонки штучні для ковбасних виробів, обладнання для залізниць або трамвайних колій, локомотиви дизель-електричні та ін. Раніше НВ повідомляло, що з 2 січня 2016 року Кабінет міністрів ввів заходи у відповідьна введені Росією обмеження в торгівлі з Україною. З цього дня до всіх російських товарів будуть застосовуватися пільгові ставки ввізного мита, встановлені Митним тарифом України. При цьому преференційний режим скасовується. Раніше глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив, що Росія з 1 січня скасувала режим ЗВТ щодо України і ввела продовольче ембарго. Нагадаємо, 16 грудня президент РФ Володимир Путін підписав указ про припинення дії договору про зону вільної торгівлі СНД з Україною з 1 січня 2016 року. А 21 грудня прем'єр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що підписав постанову про введення щодо України відповідних заходів за приєднання Києва до антиросійським санкцій.

💬 Последние комментарии
Луна-2
Знакешь, какая ты в моем представлении - Думаю меня многие поддержут -Итак насчет младой - ты нашего возраста - за 50, под 60(может даже под 70), дальше насчет красоты . - мне кажется, что ты довольно таки =уродлива есть какой-то недостаток - иначе бы не подчеркивала о своей красоте -и молодости .в ТАКОМ ВОЗРАСТЕ СОХРАНИТЬ МОЛОДОСТЬ ЛИЦА НЕЛЬЗЯ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ ПЛАСТИКУ -ты ее не делала-а ТЕПЕРЬ ГЛАВНОЕ - ТЫ МУЖЧИНА -прикрывающийся женским именем .Могу сказать почему - потому что, женщина, когда ее спрашивают, а с какими средствами ты пользуешься для масок - обязательно ответит, хотя бы. потому чтобы проучить свою неопытную подругу .Ответа не было.
Луна -2
И всех косит ковид -там уже наверно -в разы умерло больше чем во всем мире.
Антиелена
И глазками так хлоп-хлоп с наивной улыбкой на желто-синем еб...ле. Ты даже не прочитала, что тебе писали? Ты по прежнему в прошлом веке живешь с связи с реальностью никакой от слова совсем!
Луна -2
и Елена -еще если ты так хвалишь Америку- то почему ты здесь? чемодан -вокзал -самолет -прощай нищая страна -Да здравствует великая Америка и лиловый негр подающий манто
Елена
Ахаха,я маладая и красивая Леночка.а не корова.
Весёлый Роджер
Это у Шмули самый частый ответ - что поделаешь - ЭБНУТЫЙ ШИЗОФРЕНИК!!! Знаний НОЛЬ - но жидярская хуцпа его не пущает, вот он и высерает!
Елена
А причём тут КПСС?и тут КПСС виновата,ты днище днищенское.