Экономикаkh.depo.ua21 авг.

Винен коронавірус: У Харкові кількість безробітних у першому півріччі зросла на 6%

nk_hauz/CruliYn7R.jpeg

Епідемія коронавірусу і пов’язані з нею обмеження негативно позначилися на ринку праці Харкова в першому півріччі 2021 року

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних у Харкові за січень-червень 2021 року в порівнянні з першим півріччям 2020 року зросла на 6,1%  і становила 18,8 тисяч осіб.

Станом на 1 липня, кількість безробітних, які перебували на обліку в міському центрі зайнятості, склала майже 7 тисяч осіб, отримують допомогу по безробіттю – понад 5,8 тисячі осіб, свідчать основні показники економічного і соціального розвитку Харкова, що опубліковані на сайті міськради, передає Depo.Харків.

Рівень безробіття на 1 липня порівняно з аналогічною датою попереднього року зменшився з 1,5%, до 0,77%.

При цьому споживчі ціни за півріччя зросли на 6,2%.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області протягом січня-липня до місцевих бюджетів надійшло 1,4 млрд грн плати за землю, що на 426,8 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!