Экономикаnua.in.uaApr 5

Виплата ФОПам по 8 тисяч: хто отримає допомогу держави

nk_hauz/-mxousc0fykviblqb6yj.jpg

Верховна Рада України проголосувала за прийняття законопроекту №5300. Згідно з документом, держава виділить одноразову допомогу ФОПам і найманим працівникам в розмірі 8 тисяч гривень. Однак виплати отримають не всі

Відзначимо, що законопроект №5300 у Парламенті зареєстрував президент України. Таким чином Володимир Зеленський має намір надати допомогу тим ФОПам і найманим працівникам, які зазнали фінансових втрат в період посилення карантину в «червоних» зонах. За ухвалення законопроекту проголосували 312 народних депутатів, кошти на надання допомоги ФОПам і найманим працівникам будуть виділені з держбюджету.

Очікується, що виплати почнуться через десять днів після вступу закону в силу, орієнтовно, в середині квітня 2021 г. Крім того, Кабмін ще повинен визначити список видів економічної діяльності, які отримають допомогу. Раніше до цього переліку входили реалізація непродовольчих товарів, громадське харчування, а також деякі види сфери розваг.

Законопроект передбачає виплату допомоги ФОПам і найманим працівникам протягом усього року, заяви можна подавати протягом 30 днів з моменту потрапляння регіону в «червону» зону.

8000 грн від держави не зможуть отримати наймані працівники, які працюють в підприємстві, яке не перерахувало ЄСВ за всі місяці, починаючи з четвертого кварталу 2020 року по третій квартал 2021.

Допомога не призначається працівникам підприємств, діяльність яких не увійде до переліку, затвердженого Кабінетом міністрів. Людям, які працюють за сумісництвом або одержують заробітну плату понад 30 тисяч гривень, заявку на отримання 8000 від держави подавати також не варто.

Також не отримають допомогу в розмірі 8 тис. грн ФОПи, які були зареєстровані менш ніж 3 місяці тому; ті, що сплатили ЄСВ менше ніж за 6 місяців; чий вид економічної діяльності не включено до переліку Кабміну; одночасно зареєстровані ще й як наймані працівники.

💬 Последние комментарии
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.
е
Так,мвыходи меняй президента)) ты ж народ)))..типа джерело владыка)))
Законник
"Ой, чий то кінь стоїть, що сива гривонька? Сподобалась менв тая дівчинонька...
Законник
Ні. Мені геть нічого не подобається. І ти мені також не подобаєшся.
е
Ага, а сейчас всеминравятся ценыина все, тарифы, развал промышленности, образования, науки??? Так по твоему???
е
Тот же вопрос к тебе по Пороху, только там еще и уголовщина с подделкой документов и бегством по ним из страны...СБЕЖАЛ от своего народа и выполнения своих обязанностей, ведь так по твоему?))) и? Че ж такие как ты его не сместили? Он же сам себя сверг))))) это ведь ТВОЯ формулировка причины по которой был переворот))))