Экономика1news.com.ua3 нояб.

Виробники алкоголю можуть отримати знижки на спирт

Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» звернеться до Антимонопольного комітету України для отримання роз’яснень про можливість надавати знижки покупцям спирту, інформує 1NEWS з посиланням на УНН. Про це йшла мова в ході зустрічі керівництва держпідприємства з операторами горілчаного ринку. “Юристи ДП «Укрспирт» працюють над підготовкою звернення до Антимонопольного комітету України для одержання висновку в формі рекомендаційного роз’яснення щодо відповідності законодавству України можливості ДП «Укрспирт» надавати знижки своїм покупцям”, — йдеться в повідомленні. Єдині критерії для застосування розміру знижки для всіх покупців “Укрспирт” пропонує визначити диференційно в залежності від середньорічного обсягу реалізації етилового спирту за підсумками 2016-2017 років. “Для покупців, які за підсумками 2016-2017 років придбали для власного виробництва спирт за умови дотримання узгодженого сторонами плану відвантаження спирту на попередній місяць з відхиленням не більше ”мінус“ 10% (згідно з умовами укладених договорів на 2018 рік) і за умови здійснення оплати протягом перших семи банківських днів, знижка складе 5%, а з восьмого банкового дня — 3% після узгодження цього питання в антимонопольному комітеті”, — підкреслили в» Укрспирті «.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты этого хотел,ты это получил,а то хотел и рыбку съесть и на шото сесть,а так не бывает,тогда у России хоть привлекательная идеология ьыла,пусть и не совершенна,а сейчас подобие,убогое подобие Запада,при том обдирают роджеры в странах бывшего СССР своих простых граждан куда больше,чем на Западе, жадность им страх застелила,а оно рано или поздно рванёт,и тебя тупого цербера роджеров порвут первого,на клапти,дебил.
Антиелена
Пи@дуй прорываться через границу у гейропу. Я дам тебе парабеллум, может застрелишься по дороге! Ну и воняет от тебя...
Елена
Чужого сала не бывает,хе.
Елена
Ответить можешь,это же счастье, Токаев сказал что большинство живет казахов на 100 -150 долларов США,это счастье а?
Елена
Дду твоё мнение о 32 двигателей прогресса в Казахстане,в России где-то около двухсот таких семей,жду ответа.
Антиелена
Слышь, звезда на букву "П"! Таких укрогандонов-пропагандонов (или укрогордонов - как тебе больше нравиться?) как ты, Ленка-сралка-давалка, надо не попрекать, а гнать подсрачниками до амэрики в резервацию, а здесь чище будет. Продавай почку и пи@дуй к своим. Бля, ни одного грамотного и аргументированного ответа за все время!!! Ни одного, Карл!!!
Елена
Тридцать два человека имет доход в Казахстане больше чем у больше чем у половины населения страны в Казахстане,слова Токаева,шо скажешь по этому поводу?не чую? Это ведь хорошо ,да? жду ответа?