Виробники гречки приречені на банкрутство — фермер

12.10.2018 09:13 kurkul.com
Фермери, які цього року зробили ставку гречку, приречені на банкрутство. Таку думку висловив директор СТОВ «Перемога» Микола Малієнко.

За його словами, врожайність гречки у цьому році, вища за минулорічні показники — 1,4-1,5 т/га проти минулорічних 0,9-1 т/га.

«Але ця врожайність дуже мала відносно витрат сільгоспвиробників на вирощування гречки», — зазначає фермер.Цього року ситуація з гречкою в Росії не краща, ніж в Україні. Там прогнозують скорочення урожаю на 10-15% та подорожчання продукції удвічі. Але навіть такі прогнози невтішні для українських виробників.

«Проблема реалізації російської гречки у Європі та Україні існує і буде існувати ще не один рік. Якщо ми не зробимо перепоні і не введемо держмито, яке якраз можна спрямувати на дотації сільгоспвиробників, то українські виробники фізично і економічно не зможуть далі вирощувати цю культуру», — наголошує Микола Малієнко.За його словами, поки прогнозувати чи вплине подорожчання гречки в Росії на вартість цієї продукції в Україні ще рано.

Комментарии

ua Гость, 12.10.2018 10:13

Не беспокойтесь, скоро выборы, кандидаты всю гречку скупят..

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ