Экономикаkurs.com.ua12 нояб.

Влада Києва виділила 2 млрд, щоб не підвищувати тарифи

nk_hauz/FyLHtKcng.jpeg

Влада Києва виділила 2 млрд грн, щоб покрити різницю вартості газу теплопідприємствам і не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Столиця виділила 2 мільярди гривень з бюджету міста, щоб покрити різницю вартості газу теплопідприємствам, щоб у цей опалювальний сезон тарифи на тепло та гарячу воду для населення не підвищувалися. Але ми маємо іншу критичну ситуацію. Ми знаємо, що з 12 великих теплогенеруючих підприємств "Країни на 10 недостатні запаси енергоносіїв. І ця ситуація, у разі великих морозів, може призвести до віялових відключень, чого не було багато років", - заявив міський голова Віталій Кличко.
💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи