Экономикаfbc.ua11 мая

Влада перегляне програму житла для молоді

nk_hauz/-m_mel455asi5vpzyc-q.jpg

У Верховній Раді завляють про необхідність зміни чинної держпрограми щодо будівництва доступного житла для молоді через її недієвість. Лідер партії “За майбутнє” Ігор Палиця вважає, зокрема, за доцільне запровадити модель податкових пільг для підприємств, які створюються молоддю, якщо прибуток від діяльності буде спрямовуватися на будівництво дешевого житла.

Також він наголошує на необхідності термінової розробки комплексної стратегії демографічного розвитку, куди входитимуть і заходи зі стимулювання народжуваності, посилення соціального захисту та підтримки бізнесу. Стратегія мусить містити конкретні цифри, які уряд має щорічно досягати. У протилежному разі – йому має загрожувати відставка.

Нардеп навів статистику, згідно з якою, за рік (січень 2020-го – лютий 2021-го) кількість українців зменшилася на понад 347 тисяч людей. Торік смертність у понад удвічі перевищувала народжуваність: народилося більш ніж 293 тисячі людей, а померло – майже 617 тисяч, що є найнижчим рівнем народжуваності за останнє десятиліття. Негативна тенденція зберігається й надалі: у січні цього року народилося 21,9 тисяч дітей, померло – 57,7 тисяч людей.

Раніше повідомлялося, що уряд ФРН готовий надати Україні спеціальний грант, завдяки якому переселенці зможуть брати кредити на придбання житла. Йдеться про доступність таких кредитів у будь-якому населеному пункті в Україні. Таку новину оприлюднили у Держмолодьжитла.

Також ми писали, що статутний фонд Держмолодьжитла буде збільшений на більше ніж 25 млн гривень, і все це завдяки бюджетним коштам. На цей момент він складе більше ніж 413 млн грн.

💬 Последние комментарии
е
а ты дура.. статью не осилила??
е
ДУРА... КОНКРЕТНО В ЧЕМ она с такими идиотами как ты??ГДЕ ответ??
котлета по Тихановски
"Это мой Крым". - сказал Лукашенко
Гость
Кому чего... и такое бывает.
DEAD Панас 2.0 «план БолтYна»
БолтYн спасает Украину от российского Шатуна
Гость
"Количество умерших от коронавируса в США за неполные одиннадцать месяцев 2021 года превысило данный показатель за весь прошлый год. Это произошло несмотря на наличие в стране сразу нескольких «проверенных» прививок, высокий уровень вакцинации населения, отточенные методики социального дистанцирования и тотальную пропаганду иммунизации. Столь неудобная статистика ставит под сомнение эффективность западных вакцин и протоколов лечения, заставляя оправдываться медицинские власти Соединенных Штатов и глобальные СМИ". ... "наглядный сравнительный график с сайта usmortality.com". ... Согласно свежим данным Университета Джонса Хопкинса, количество жителей США, скончавшихся от новой коронавирусной инфекции, к утру 26 ноября 2021 года составило 775.797 человек. По состоянию на 1 января этого года, данный показатель равнялся 353.948 человекам. Таким образом, в 2021 году от ковида умерло уже 421.849 американцев — почти на 68 тыс. человек больше, чем годом ранее. При такой тенденции разрыв увеличится к концу года еще примерно на 35-40 тысяч жизней и явно превысит 100 тыс. человек.
наблюдатель
«Не подтрунивай над врагом лукавым, - Годы жизни (незаметно) коротки, И загробные мучения Милый друг, совсем не пустяки!» (Г. Гейне).
Авторские статьи