Экономикаfbc.uaApr 5

Влада підписала меморандум з нафтотрейдерами

nk_hauz/-mxovqkpx7qdyoudwtze.jpg

Український уряд підтримав проект Меморандуму щодо намірів створення сприятливих умов та добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів і задоволення потреб споживачів на час карантинних обмежень. Розпорядження оприлюднене на урядовому порталі.

Меморандум ще має завізувати підписом глава Міністерства економіки Ігор Петрашко.

Відомо, що представники влади вже кілька тижнів домовляються з мережами АЗС про зниження вартості нафтопродуктів. Зокрема, ціну на бензин А-95 радять встановити на рівні 30 гривень за літр.

Водночас, великі мережі виступають за посилення боротьби із «чорним» та «сірим» ринком, забезпечивши при цьому рівні умови конкуренції.

Нагадаємо, у прес-службі Держекоінспекції повідомили, що всі територіальні та міжрегіональні підрозділи відомства в тестовому режимі працюють з системою оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик. Відомо, що незабаром інформація про порушення на АЗС і АЗГС буде оприлюднена.

Раніше повідомлялося, що в Державній екологічній інспекції повідомили, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив створити робочі групи на рівні кожної області щодо боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів, а також провести перевірки автозаправних станцій (АЗС).

💬 Последние комментарии
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...
е
Чудо, открывай конституцию Украины, ст. 10, читай-думай.. И пока представители Украины нарушает свою собственную конституцию и не несут за это НИКАКОЙ ответственности твой вопрос не к месту совершенно... Мало тебе одной этой статьи? Так есть еще куча нарушений в том числе и УПК Украины, за которые НИКТО не ответил..... Хочешь законности, начинай сам соблюдать ВСЕ законы, вине только те которые нравятся...
Каменяр
Для того, щоб зрозуміти, хто розпочав війну в Україні, необхідно відповісти на одне питання: звідки прийшов Гиркин з ДРГ, куди від втік коли припекло і хто дав йому зброю.
Гость
Научись говорить правильно и четко... "хочу почути"...
Каменяр
Хочу почути, як Васерман виступає проти репресій в РФ у відношенні до кримських татар, українців, української церкви, “Свідків Єгови”, проти сімейного насильства.....
наблюдатель
И такое бывает. А ложно-политические украинцы — те, кто надеется извлечь выгоду из отделения Украины от остальной России — вынуждены действовать не просто против интересов почти всех сограждан, но и против логики, и против здравого смысла.