Экономикаfbc.ua21 сент.

Влада проіндексує пенсії

nk_hauz/9hStfmNng.jpeg

Згідно з планами Міністерства соціальної політики, вже з 1 жовтня 2021 року близько 1 млн українських пенсіонерів почнуть отримувати додаткову фінансову допомогу. Йдеться про громадян у віці від 75 до 80 років. Розмір надбавки становитиме 400 гривень. Завдяки цьому їх пенсія підніметься до 2500 гривень.

У відомстві додали, що в наступному році подібне підвищення введуть і для пенсіонерів у віці 70-75 років.

Також в Мінсоцполітики планують підвищити виплати людям, які отримали інвалідність під час ліквідації Чорнобильської катастрофи, провести індексацію страхових пенсій, а також перерахувати пенсійні виплати в зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати.

Нагадаємо, у Міністерстві фінансів повідомляють, що обсяг заборгованості Пенсійного фонду України (ПФУ) досяг 12,1 мільярда гривень. У відомстві зазначають, що поглиблення заборгованості  ПФУ за позиками з єдиного казначейського рахунку загрожує формуванням значного фіскального ризику у 2022-му році.

Крім того у Світовому банку розповіли про те, як бачать реформу пенсійної системи України. Введення накопичувальної пенсії — найбільш правильний шлях, однак важливо і те, яким чином її введуть.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .