Экономикаfbc.uaApr 28

ВР направить 600 млн гривень судам

nk_hauz/-mzjd9ueimhwqrglcj-j.jpg

Парламент підтримав ініціативу щодо спрямування 600 мільйонів гривень місцевим та апеляційним судам на оплату праці. Відповідний проєкт закону (№5304) ухвалено поки за основу.

Автори законопроекту розповіли про щорічну проблему нестачі коштів у місцевих та апеляційних судах країни. Зокрема, стверджують вони, цьогоріч передбачено лише 38,4% від необхідного фінансування системи правосуддя. Це позначиться на повноцінній оплаті праці працівників апаратів судів, також бракуватиме коштів на необхідні поточні витрати.

Документ вносить зміни до низки додатків “Про держбюджет-2021”. Водночас, на таку ж суму зменшаться видатки на підготовку і участь національних збірних команд у Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.

Раніше ми повідомляли, що у Пенсійному фонді пояснили, чому суддям-пенсіонерам з початку року у середньому нарахували 9 тисяч гривень надбавки до пенсії, тоді як пенсійні виплати українських військових зросли лише на 67 гривень.

Нагадаємо, у Пенсійному фонді заявляють про зростання середньої пенсії в Україні за перший квартал на 6,2%. Це – 217 гривень. Як повідомляє пресслужба ПФУ, у середньому розмір пенсійної виплати становив 3 тисячі 724 гривні 65 копійок. Тоді як на початку року середній розмір пенсій становив 3 тис. 507 грн 51 коп.

💬 Последние комментарии
Гость
Сглатывайте, господа, сглатывайте.
Гость
Этот гость тупой рагуляцкий идиот забыл сказать что в НАН Украины 70 % академиков филологи и лжеисторики - копатели Черного моря ! Просто тупак !
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.