Экономикаfbc.ua28 апр.

ВР направить 600 млн гривень судам

nk_hauz/-mzjd9ueimhwqrglcj-j.jpg

Парламент підтримав ініціативу щодо спрямування 600 мільйонів гривень місцевим та апеляційним судам на оплату праці. Відповідний проєкт закону (№5304) ухвалено поки за основу.

Автори законопроекту розповіли про щорічну проблему нестачі коштів у місцевих та апеляційних судах країни. Зокрема, стверджують вони, цьогоріч передбачено лише 38,4% від необхідного фінансування системи правосуддя. Це позначиться на повноцінній оплаті праці працівників апаратів судів, також бракуватиме коштів на необхідні поточні витрати.

Документ вносить зміни до низки додатків “Про держбюджет-2021”. Водночас, на таку ж суму зменшаться видатки на підготовку і участь національних збірних команд у Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.

Раніше ми повідомляли, що у Пенсійному фонді пояснили, чому суддям-пенсіонерам з початку року у середньому нарахували 9 тисяч гривень надбавки до пенсії, тоді як пенсійні виплати українських військових зросли лише на 67 гривень.

Нагадаємо, у Пенсійному фонді заявляють про зростання середньої пенсії в Україні за перший квартал на 6,2%. Це – 217 гривень. Як повідомляє пресслужба ПФУ, у середньому розмір пенсійної виплати становив 3 тисячі 724 гривні 65 копійок. Тоді як на початку року середній розмір пенсій становив 3 тис. 507 грн 51 коп.

💬 Последние комментарии
Гость
Каменяр - пIдарас
Гость
Пока плавающий гроб
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!