Экономикаfbc.uaJul 2

ВР ухвалила закон про лізингові операції

nk_hauz/-mdyoknq-r0qpeeqolcq.jpg

Парламент підтримав законопроект, який вносить зміни до Податкового кодексу, які покликані усунути протиріччя і уточнюють визначення лізингових операцій. Проєкт закону ухвалено у другому читанні.

Як пояснюють ініціатори закону, відповідний документ необхідний для того, щоб сформувати визначення лізингової (орендної) операції, а також супутніх норм Податкового кодексу.

Як очікується, після ухвалення цього закону підвищиться законодавчий захист прав суб’єктів відносин у лізинговій сфері. Також сприятиме подальшому розвитку лізингу в країні і економічного зростання.

Раніше ми писали, що дано старт прийому заявок на участь в розіграші на порталі держпослуг «Дія». Йдеться про можливість виграти пільгові кредити на житло, учасники програми — внутрішньо переміщені особи. Грант надано німецькою кредитною установою KfW, він становить 25,5 мільйона євро.

Також ми повідомляли, що в Міністерстві фінансів підрахували, скільки було видано так званих дешевих іпотечних кредитів з початку роботи програми. На зараз за місяць було узгоджено іпотеку для 60 сімей. Це програма кредиту на власне житло під 7%.

💬 Последние комментарии
тит
как мог
тит
дебильное кино и ужасная игра актеров
тит
все это пустое...
тит
зачем так нарываться?
Весёлый Роджер
А шо вы там до России до.бались? Вона не виновата, шо у кого-то рожа свино_вата! «Елена - Oct 4 2021 - … российских нуворишей, которые обобрали российский народ забрав все НЕФТЕ, ГАЗО скважины, алюминий и и гидроэнергетику отдали АМЕРИКАНЦАМ, ВСЕ!!! прибыли идут в Великую Америку…» Значит щирым скакунам КТО не даёт Газ – АЛЛЕ УВАГА!!! Ага - кохана ваша Амерыка!!! Так? Читайте Шмулю пропа_Хандона натощак и кожний станет тут МУДАК! ТАК? «Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от русского Сала рожа щирая у Шмули блистала!
Весёлый Роджер
Америка по воздуху пришлёт вам Газовоз, а Шмуле - мореманов та пачку папирос!
Весёлый Роджер
Так в сотый раз, тебя Шмулю Срулю, проплаченного пердуна тут спрашиваю, партЕйца старого - так чаму ты не встал, на расширенном партсобрании и не сказал: "А фуйли это за строй такой, что к 70-летию Красного переворота, даже ДВУМЯ сортами колбасы не может обеспечить весь свой народ? Да эбись вин у дупу, а писли у рот!" Я не прав? Тебе про колбасные электрички рассказать? Только не надо про то, что у тебя, у вора-несуна, усё було! С этим никто и не спорит, что ты сука - тварь, недоработка ОБХССа!!!