"Вся увага на курс валют": експерт розповів, чи варто очікувати зниження цін на бензин
Экономикаwww.unian.ua12 марта 2020

"Вся увага на курс валют": експерт розповів, чи варто очікувати зниження цін на бензин

Здешевлення нафти для України не обов’язково означає автоматичне зниження цін на бензин.

Таку думку висловив директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

Він прокоментував, чи варто найближчим часом очікувати зниження цін на бензин та дизпаливо в Україні. "Я вважаю, що треба трохи почекати. Те, що нафта подешевшала - це дуже хороші новини для нас, тому що ми імпортери, споживачі, на 85% споживаємо імпортне паливо. Якщо воно подешевшало, то для нас це, звичайно, тільки в плюс. Є логіка в тому, що ціни повинні знижуватися. Але є одне але: сировинні ринки самі по собі не падають. Нафта тягне такі чутливі для нас позиції, як аграрна продукція та металургія. Якщо це станеться, валютні надходження в країну зменшаться. Буде додатковий тиск на гривню, який і без того дуже великий сьогодні. Це може призвести до серйозного падіння курсу гривні. Таким чином, це знову-таки призведе до подорожчання імпортних товарів, серед яких найпотужніша позиція - це саме нафтопродукти. Все зводиться до того, що буде з курсом. Вся увага на курс. Сьогодні 250 млн доларів продав Нацбанк для того, щоб погасити попит на валюту", - заявив Куюн.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А ещё в Армии говорили не умеешь научим,не хочешь,заставим,а Вот Роджер в Армии не радиоэлектронщиком был,а свиней на свинарнике военном обслуживал,кормил ,убирал за ними,спаривал,ха,всякое там у него было, всё время говорит сало не роняйте,видать свинку лёху сзади часто держал,не ронял,пока кончит,ха.
Елена
Добрый вечер Луночка,вам надо ,его и спрашивайте,я уже писала об этом.
Елена
Да я не тебе ЁмаЁ говорила,а козлоослику.А я не Василий Алибабаевич безин ослиной мочой разбавлять,ха.А маладая и красивая Леночка,то не моё дело бак заправлять,ха.Ну что ,я была права по цене бензина? Леночка говорит правду,ну почти всегда,а вот барин Роджер правду не говорит,а почему? Днище он, думает дурачок что кто-то у него просить будет,ха,я даже в мыслях такого не держала, вообще никогда и ни у кого не просила,я представляю какой кошмар это Днище,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
е
нормальное авто такой ослиной мочей заправлять.. оставь себе ..дороже ремонт встанет потом
е
а с чего ты взяла что перед тобой кто-то извиняться будет, а? ты ж не утруждаешься после оскорблений такими действиями.. и к тому же цена на сельской заправке, на которой только трактора заправляют не означает, что ты права.. Так что гермафродитом трусливым так и остаешься
для кого это
А зачем нам это? Или кому это нужно?
Луна-2
Ленок , а что же такого Сенцов создал ? я не знаю его творчества - хотя фамилию его слышала -он же украинский узник совести- так кажется -назови хоть одну картину или фильм...