Экономикаfbc.ua16 нояб.

Вузлівський спиртзавод виставили на продаж

nk_hauz/Ua5BWL5ng.jpeg

Вузлівське місце здійснення діяльності і зберігання спирту у Львівській області виставлено на приватизацію. Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна.

Зазначається, що онлайн-аукціон відбудеться 8 грудня. Переможцю торгів перейде у власність вуглекислотний і ферментний цехи, будівля головного корпусу, спиртопідвал, депо, електропідстанція та інші нерухомість завод. Загальна площа – близько 12 тисяч квадратних метрів.

Початкова вартість підприємства – 21 мільйон гривень.

Раніше повідомлялося, що стали відомі власники українських спиртзаводів. Так, Овечацьке МПД на Вінниччині за 53 млн грн придбала родина Михайла Позднякова, що займається виробництвом гліцерину та біоетанолу. Мишковицьке МПД на Тернопільщині за 12,88 млн грн викупила група «Кернел» Андрія Веревського.

Також ми писали, що планують на електронних торгах продати окреме майно Новоборовицького місця діяльності і зберігання спирту держпідприємства «Укрспирт», що на Чернігівщині.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!