Экономикаbusinessua.com7 янв.

ВВП України зростає рекордними темпами

nk_hauz/-lxwvtxa-6xkolrtiy_j.jpg

Доларовий ВВП України за результатами третього кварталу виріс на 20,30% і це є одним з найбільших приростів у Європі.

Про це повідомив в Facebook економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць.

ВВП за 12 місяців вже складає $145,77 млрд, тоді як МВФ прогнозував на кінець 2019 роки тільки $134,89 млрд.

“Найбільший внесок в такий приріст ВВП дає істотний приріст зарплат (+$3,68 млрд до ВВП в третьому кварталі 2018 роки), за результатами третього кварталу фонд оплати праці робітників у доларовому еквіваленті зріс на 26,69%”, – написав Компанієць.

Він зазначив, що реальний ВВП за третій квартал виріс на 4,1% (один з найвищих приростів в Європі в третьому кварталі), а дефлятор склав 6,8%.

Економіст додав, що ці результати ще можна записати до результатів уряду Гройсмана і вважати умовним нулем для уряду Гончарука. “Але найцікавіше з приростом ВВП буде в четвертому кварталі, темпи приросту ВВП повинні будуть знизитися після суттєвого падіння промисловості та індексу сільськогосподарської продукції на початку четвертого кварталу”, – написав Компанієць.

💬 Последние комментарии
Серж
Получается по-петушинному: прокукарекал, а там хоть не расцветай!!! Улыбнуло!
-----
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,..."
Весёлый Роджер
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.» «Елена – 05 января 2022 -….а так лишнего стараюсь не брехать,шоб там Роджер не рассказывал.»
Весёлый Роджер
#Свободу АрМоВиру!!! Выдать Пете миномёт и десять мин для удара по Раде, а Шмуля пердун - будет у него смокчать в засаде!
Весёлый Роджер
Шмуля Писдунович, ну хватит своих защищать! Надоел ты всем своей пархатой брехней! Где я там написал слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ ТВАРЬ отвечай!!! Эй МУДАК Шмуля, дэ?
Лижите задницы убийцам ваших предков
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
А ПО КАКОМУ ТАКОМУ ПРАВУ ?
Памятные монеты посвящённые Олимпийским Играм имеет право выпускать только страна - организатор Игр! Какое право имеет это делать украина?