Яблуні страждають через нестачу вологи

16.05.2018 19:23 kurkul.com
Цього року обійшлося без суттєвих заморозків у період цвітіння. Але зараз експерти звертають увагу на нестачу вологи, яка може суттєво позначитися на показниках врожаю, тоді як, з іншого боку, однією із загроз буде град. Про це повідомляє ukranews.com.

За словами голови ФГ «Гадз» Петра Гадза, дерева знаходяться в стані певного «стресу» і тепер скидають частину зав’язі. Таким чином, прогнозувати рекордні врожаї зарано — весняна посуха може виявитися не менш згубною, ніж минулорічні заморозки.

Про цю ж проблему говорять і експерти. Так, в асоціації «УКРАСАДПРОМ» зазначають, погодні умови можуть негативно позначитися як на кількісних, так і на якісних показниках цьогорічного урожаю.

«Враховуючи коротку і дуже швидку весну, недостатність опадів та рекордні температури в час цвітіння, це може негативно вплинути як на кількість урожаю, так і на його якість цього рок», — коментує аналітик Асоціації Богдан Духницький.Крім того, зберігається загроза граду, який також може нанести суттєву шкоду врожаю.

Комментарии

Добавить комментарий