Экономикаeconomics.unian.ua12 мар.

Якість газу по Україні виявилася вищою за держстандарт

Середньозважена теплота згоряння природного газу, який подавався споживачам України в лютому 2019 року, на 8% вище нормативного показника 7600 ккал за кубометр газу і становить 8205 ккал за кубометр. Про це повідомляє оператор газотранспортної системи України держкомпанія "Укртрансгаз". За інформацією компанії, висновки про якість газу для українських споживачів формуються на основі аналізів всіх фізико-хімічних показників за лютий 2019 року по системі магістральних газопроводів АТ "Укртрансгаз". "Інформація надходить з 65 вимірювальних хіміко-аналітичних лабораторій, розташованих в різних точках України на ключових вузлах газотранспортної системи та атестованих згідно з вимогами чинного законодавства", - йдеться в повідомленні. Згідно з даними компанії, жителі Харківської області отримують найбільш висококалорійний газ – 8263 Ккал за кубометр, далі слідує Чернігівська область – 8256 Ккал і Полтавська область – 8247 Ккал. При цьому найнижча теплота згоряння газу, але все одно вища за норму, зафіксована в Донецькій, Чернівецькій та Черкаській областях. Прес-служба компанії пояснює, що "Укртрансгаз" здійснює лише транспортування природного газу, входить до системи магістральних газопроводів і не має технічної можливості погіршувати або змінювати його якість. "Укртрансгаз" експлуатує 12 підземних сховищ газу загальною активною ємністю близько 31 мільярда кубометрів. Підземні сховища газу є складовою частиною системи газопостачання України та транзиту газу через її територію. Також компанія є оператором магістральних газопроводів, по яких природний газ транзитом надходить з Російської Федерації до країн ЄС. 100% акцій "Укртрансгазу" перебувають у власності НАК "Нафтогаз України".

💬 Последние комментарии
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...