З 1 квітня зміниться вартість пологів
Экономикаbusinessua.com28 марта 2021

З 1 квітня зміниться вартість пологів

Пологи в Україні з 1 квітня почнуть оплачувати по-новому. Тарифи піднімуться майже на 10 тисяч гривень. Лікарні отримають від держави майже на 2 тисячі гривень більше для надання медичної допомоги під час пологів. Підвищені виплати від держави торкнуться не тільки тарифікації медичної допомоги на пологи, але і на послуги медиків по догляду за новонародженими. На недоношених немовлят вагою до 1,5 кг буде виділятися до 130 тисяч гривень. На новонароджених з вагою понад 1,5 кг — до 25 тисяч гривень.

Всі витрати на медичну допомогу породіллям і новонародженим покриває держава в тих медзакладах, які уклали договір з НСЗУ.

Вартість пологів в Україні:

Звичайні пологи — 10 382 грн. Для недоношених малюків з вагою до 1,5 кг — 113 725 гривень. Для недоношених малюків понад 1,5 кг — 25 115 гривень. Також зміниться з 1 квітня і ведення вагітності. Буде передбачено окремий пакет, який також буде оплачуватися НСЗУ, а жінки зможуть отримувати таку допомогу безкоштовно.

У цей пакет буде входити: постановка на облік, розробка індивідуального плану ведення вагітності, необхідні аналізи та інструментальні обстеження, заняття в спеціальній школі, консультації та ведення післяпологового періоду.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии