З 1 травня холодна вода подорожчає майже на 30%
Экономикаkiev.pravda.com.ua31 марта 2015

З 1 травня холодна вода подорожчає майже на 30%

З 1 травня холодна вода подорожчає на 28% - з 7,46 гривні до 10,42 гривні за кубічний метр. Як повідомляє сайт "Київводканалу", таке рішення прийняла 31 березня Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. "Тариф на централізоване водопостачання та водовідведення холодної води з 1 травня становитиме 10,24 гривні/куб. метр з ПДВ, на водовідведення гарячої води – 4,82 гривні/куб. метр з ПДВ", - йдеться в повідомленні. У водоканалі відзначили, що тарифи переглянули через зростання цін на енергоносії, а середня квитанція для двокімнатної квартир зросте приблизно на 20 гривень. "Тариф включає обслуговування приладів обліку, друк квитанцій, абонентське обслуговування тощо", - додали у "Київводоканалі". Як відомо, станом на сьогодні кияни сплачують 7,46 за куб холодної води та водовідведення та 3,58 гривні за 1 куб відведення гарячої води. Українська правда. Київ.

2 комментария

Написать комментарий
 • Ололо
  31 марта 2015
  "Тариф включає обслуговування приладів обліку, друк квитанцій, абонентське обслуговування тощо" Лолшто? Какое отношение это имеет к кооперативным домам? Мы сами обслуживаем свои счетчики и сами печатаем себе квитанции. Причем тут водоканал вообще?
  Ответить
 • Дмитрий
  31 марта 2015
  И вообще, в Киеве с 1 мая будет 10,24 грн/куб, а в Херсоне уже давно 11 грн/куб...и это в регионе с самыми низкими зарплатами..и где справедливость, скажите ВЛАСТЬ????
  Ответить