Экономикаagrotimes.ua29 апр.

З Маріупольського порту відправляються судна з олією

nk_hauz/-mzonlckau7ltrsmz1bl.jpg

У Маріупольському морському порту 28 квітня одночасно обробляються 9 суден. Зокрема, планується навантаження соняшникової олії.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України.

На першому вантажному районі йде переробка слябів, пшениці, сталі в рулонах та олії. До першого причалу пришвартовано т/х «SIYA», на яке планується навантажити 9 900 тонн слябів. Вантаж буде відправлено до Франції.

На четвертому причалі йде навантаження т/х «LUCKY BROTHER» пшеницею, що піде на експорт до Єгипту. На сьомому причалі триває перевантаження т/х «HUNTER 1» сталлю в рулонах, яку буде відправлено до Туреччини.

До восьмого причалу пришвартовано т/х «BRAVO». Судном буде доставлено 8 850 тонн олії до Нідерландів.

На другому вантажному районі триває перевалка каоліну та слябів. На судна «RAPTOR» та «NAZMI C», які пришвартовано до дев’ятого та десятого причалів відповідно, планується навантажити 6 600 тонн каоліну та 23 350 тонн слябів. Вантаж піде на експорт до Лівану та Італії.

На третьому вантажному районі триває перевалка вантажів Маріупольських металургійних комбінатів, зокрема сталі в рулонах, листової сталі та гарячекатаних листів. Загалом 37 312 тонн вантажів буде перевалено на судна «FEDERAL KUSHIRO», «FITBURG» і «MUMTAZ AMCA», які буде відправлено до Великобританії, Іспанії та Туреччини.

В очікуванні причалів на зовнішньому рейді порту перебувають 6 суден. На підходах до порту в Азовському та Чорному морях знаходяться 2 судна.

Нагадаємо, Маріупольський порт відновлює контейнерну перевалку. Також ми писали, що експорт української пшениці досягнув майже 15 млн тонн.