Экономикаfbc.uaOct 13

З початку жовтня українці продали 5 млн доларів

nk_hauz/m82WCCD7g.jpeg

У Національному банку повідомляють, що у жовтні чистий продаж готівкової валюти населенням становив 5 мільйонів доларів. Це фактично компенсувало її чисту купівлю у безготівковій формі на 7 мільйонів доларів.

У Нацбанку наголошують, що у жовтні, як і попереднього місяця, спостерігається збереження збалансованості попиту на іноземну валюту за операціями українців. При цьому, обсяг чистого продажу населенням валюти з початку поточного року перебуває на тому ж рівні – 1,8 мільярда доларів.

Також у НБУ розповіли про ситуацію на міжбанківському ринку: минулого тижня спостерігалося зміцнення обмінного курсу гривні до долара на 0,9% на тлі переваги пропозиції валюти над попитом. Це сприяло покупці банками іноземної валюти та регулятором для згладжування коливань обмінного курсу гривні на загальну суму 228 мільйонів доларів, додали в НБУ.

Раніше ми повідомляли, що Національний банк прогнозує подальше зростання цін.

Нагадаємо, у НБУ розповіли про грошові перекази заробітчан. Так, у період з січня по серпень 2021 року в Україну приватні грошові перекази з-за кордону склали понад 9 млрд доларів.

💬 Последние комментарии
Боксер
Это тоже еврей!
Отож
Деградация Верховных главнокомандующих - налицо: ефрейтор Ющенко,мл.сержант Порошенко,дезертир-допризывник Зеленский. А не служивший выпускник совхоза-техникума ветеринар Данилов - вообще вишенкой на торте.
Человек ориньякской культуры
А Симчич разве не еврей? А Гитлер? Что вы все такое все время говорите?
Елена
Плохо дело,надо соблюдать карантин и безопасность при многолюдных местах.
Динарид
Хочется больше откровенности, открытости.
11
в інтернеті є купа сайтів з розбивкою по роках і кількістю військових конфліктів розпочатих США. для бота - масона корисна інформація.
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"