За останні два роки равликове м’ясо в Україні здешевшало вдвічі
Экономикаagronews.ua6 дней назад

За останні два роки равликове м’ясо в Україні здешевшало вдвічі

В Україні помітно побільшало ферм, які займаються розведенням равликів, однак країна не має можливості сама експортувати продукцію, – вважає власниця равликової ферми з Сумщини Ярина Багатиренко.

“Навіть якщо ми знайдемо замовників за кордоном наша продукція має пройти мінімум сертифікації по регіону і максимум по державі. Навіть це не гарантує остаточного затвердження на міжнародному рівні”, – розповідає вона.

Ринок в Україні наразі не дуже великий, тож не багато поки що споживачів такої продукції. Українці досі не сприймають равликів як їжу. Тож фермери не просто вирущують, але й переробляють свою продукцію.

“Є в нас равлик у власному соку, паштет з равлика, ікра, ескалоп – це напівфабрикат. Робимо ми пельмені з равликовим м’ясом. Колись намагалися вареники робити, не вийшло – надто затратним був процес”, – ділиться пані Ярина.

На всю свою продукцію фермерка має дозвільні документи, сподівається з часом отримати ще й дозвіл на експорт.

“Мушу розчарувати тих, хто досі вважає, що цей бізнес для лінивих. Це далеко не так. До того ж він далеко недешевий”, – зауважує вона.

А от сам равлик нині подешевшав вдвічі. Це за два останні роки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ил2
Вот видишь кака ты не устойчива, или наоборот устойчива в своём негативе. Хотя и осознаешь, что это не хорошо.
Кот Матроскин
Где старик возьмёт маску, когда их нихрена нет в аптеках?
Кот Матроскин
Маски пусть на жопу себе натянут, толку с них, как с козла молока.
Ил 2
Ро., попробуй найти беседу А. Караулова с доктором бионаук Ириной Ермаковой, на полчаса - не пожалеешь. Там о связи с ГМО, о Синтии, все хорошо выстроено.
Кот
Есть надежда,что большинство галичанских почитателей хфюрера подцепили таки коронавирус у Европах...И их ряды значительно поедают!!!
Ил 2
Странно читать это от тебя - не ты ли советуешь подбросить немцам беженцев? И как это себе представляешь, каким путем? Че концы с концами не сводишь? Гонишь какую-то пургу и ещё удивляешься вопросу.
Елена
Согласна Летающий Объект если ты на позитиве ,мысли светлые и чистые и добрые и иммунитет сильнее становится,если хорошо и по доброму относишься к людям и они ответят тебе взаимностью,пусть не все и не всегда,но вот Роджер, поверь сын героя летающего на штурмовике Им л-2 ,Роджер эта мразь, которую если бы я могла придавила как таракана ,он того точно заслуживает.