Заборону на імпорт курятини з України досі не зняли чотири країни
Экономикаwww.unian.ua16 апреля 2020

Заборону на імпорт курятини з України досі не зняли чотири країни

Японія, Оман, Китай і Південна Корея ще не зняли заборону на імпорт курятини з території України, яку було введено через спалах пташиного грипу у Вінницькій області в січні поточного року.

Про це в коментарі УНІАН повідомила в. о. голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Ольга Шевченко. "Заборону на імпорт курятини з території Вінницької області досі не зняли Гонконг, Кувейт і Казахстан. При цьому продовжують заборону на торгівлю з усією країною Японія, Оман, Китай та Південна Корея", - сказала вона. За словами Шевченка, Євросоюз, Молдова та Об'єднані Арабські Емірати дозволили ввезення птиці з усієї території України, крім 10-кілометрової зони навколо джерела спалаху - агропідприємства "Хутір" у Немирівському районі Вінницької області. На сьогодні джерело захворювання повністю ліквідовано. "Місцева адміністрація оголосила про завершення карантину з грипу птиці у Вінницькій області ще 14 березня. Однак, згідно з міжнародними правилами, територія України буде вважатися вільною від пташиного грипу з 14 травня, тому обмеження на імпорт низки країн поки діють", - пояснила Шевченко.

20 січня цього року ветеринари зафіксували перший з 2017 року випадок пташиного грипу в Україні – на агропідприємстві "Хутір" у Вінницькій області. В результаті фахівці знищили понад 100 тисяч голів домашньої птиці. 23 січня Європейський Союз призупинив імпорт з України м'яса і м'ясної продукції з птиці у зв'язку зі спалахом пташиного грипу. Аналогічну заборону ввели ще понад 10 країн. За даними Державної митної служби, Україна в січні-березні 2020 року скоротила експорт м'яса птиці на 7% – 136,4 мільйона доларів. Основними покупцями української курятини були Нідерланди, Об'єднані Арабські Емірати та Саудівська Аравія.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Был майдан в Ливии.
Игбун Хохлов
Нет, я ставлю недоразвитое хохлоту ниже других, даже ниже всяких обезьян. У мартышек более организованное общество. Да что там мартышки? Микробы гриппа умнее. Они до конца не разрушают тот организм на котором паразитируют. А хохлы всегда.
Весёлый Роджер
Конечно бульбаши не xoxлoсрань продажная в своей массе, это так. Не как какой-нибудь райкомовский Шмуля хандон, ныне бандеровский пропахандон. И «Глобуса» Белорусии никогда не было, хотя и хотели им привить. Но бацька подзабыл что-ли, или он сам себя успокаивает, а в Ливии тоже майдана не было, но там была интервенция, сколько там позавезли «майдановцев» никто не знает – но смели Каддафи, эти «народные» восставшие, очень быстро, явно готовили их хорошо. Бацька забывает, кто у него под боком и что могут забросить тысячи, десятки тысяч рагуль, «переодетых» в вильных бульбашей – и вот шо тогда – неизвестно! Под Россию он не хочет – ему рулить самолично не дадут, да ещё и Сашке власть не передадут. Вот такая у него дилемма!
Дмитрию благодарность
Васильцу спасибо!
звучит по-новому
эка украинка!
це якась халепа
а разве их не назначает обком?
куку
давно пора! причем тут РФ )