Экономикаwww.ukrinform.ua30 янв.

Закон про працю запровадить ефективні методи трудових відносин — Милованов

nk_hauz/-lzmgjc5tufnk1e38h04.jpg

Закон про працю запровадить конкурентоспроможні та ефективні методи трудових відносин.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов під час брифінгу за підсумками дій уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми знаємо, що в галузі IT нормальні зарплати. Але там неформальна зайнятість; там ринок праці працює, але всі форми праці на ньому — аутсорсинг, короткострокові програми — сьогодні не є дозволеними. Тому ми хочемо за допомогою законопроєкту про працю вивести з тіні ті активні конкурентоспроможні методи роботи, які працюють в успішних галузях”, - сказав Милованов.

Він зазначив, що за офіційними даними, наразі в Україні із 28,5 млн осіб працездатного віку лише 12,8 млн працюють легально.

Як повідомляв Укрінформ, урядовий законопроєкт №2708 “Про працю” зареєстрований у Верховній Раді 28 грудня 2019 року.

Законопроєкт передбачає п'ять ключових нововведень: збереження та розширення соціальних прав працівників; збільшення кількості легальних робочих місць; рівні можливості для чоловіків і жінок у сфері праці; підвищення доходів працівників по всій Україні; гармонізація українського законодавства з європейським.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!