Закон про ринок землі намагаються заблокувати через суд
Экономикаnv.ua04 апреля 2020

Закон про ринок землі намагаються заблокувати через суд

Суд просять заборонити голові Верховної Ради здійснювати будь-які дії, спрямовані на підписання закону про ринок землі.

Обласний адміністративний суд Києва просять заборонити голові Верховної Ради Дмитру Разумкова здійснювати будь-які дії, спрямовані на підписання закону про ринок землі. Відповідну заяву про забезпечення позову до подання позовної заяви надійшло до суду, передає прес-служба ОАСК.

Позивач просить суд заборонити підписання закону про ринок землі, який був прийнятий на позачерговому засіданні Верховної Ради в ніч з 30 на 31 березня, а також напрямок документа на підпис президенту і подальшу офіційну публікацію закону.

На даний момент суд розглядає питання про наявність правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, що Світовий банк закликав Україну прийняти додаткові закони щодо земельної реформи. Закон про ринок землі був прийнятий на позачерговому засіданні парламенту 30 березня. Земельна реформа і прийняття «антиколомойського» закону були необхідними умовами для підписання нової програми з МВФ.

1 комментарий

Написать комментарий
  • -----------
    05 апреля 2020
    Свитовый банк это грабители.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Я же писала что смотрит в инет,там же это яснее ясного написано, русским по белому,клавой на монитор ,ха,вон Хохлов понимает такое,хотя не всегда.
Елена
А вы Луночка всё дословно не воспринимайте,тут всё может быть ,и смысл между строчками и стёб и просто не чего значащие слова,я ведь не обязательно всё серьёзно и точно пишу,тут всего по-немногу.
Елена
Бебик не дурачок,а вот козлоослик он самый,ха,да я и не обратила бы на это внимания,мало ло дураков,плохой он человек,мразь,мразь конченная и отпетая и тут нн добавить,не отнять,поэтому я его так и ,,люблю,,,ха
делаем шопопало
ничего не помним.
Луна-2
Сейчас не знаю не интересуюсь ..
разом нас багато
учора я пас корів, а сьогодні сидю у кабінеті. життя в країні налагуджовувоється
Игбун Хохлов
Правильное решение. Поголовье пиндостана надо сокращать. На всех нигеров корма не хватает.