Экономикаagrotimes.uaAug 27

Закупівельні ціни на ячмінь в портах стабілізувалися на рівні 7300-7500 грн/т

nk_hauz/jLFdsM47g.jpeg

Закупівельні ціни на ячмінь в портах України після досягнення 260 $/т стабілізувалися на рівні 245-250 $/т або 7300-7500 грн/т на тлі зниження попиту з боку експортерів, що придбали потрібні на серпень – вересень обсяги. Внаслідок цього виробники скоротили продажі, а трейдери не поспішають підвищувати ціни в очікуванні нових тендерів.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржи GrainTrade.

Зниження прогнозу світового виробництва ячменю у порівнянні з минулим роком на 10 млн т поки не вплинуло на ціни та не збільшило попиту на український ячмінь.

Завдяки високому врожаю у південних регіонах та низьким цінам на початку сезону Україна активно експортує ячмінь, і станом на 25 серпня вже відвантажила у 2021/22 МР 2,164 млн т, що на 256 тис. тонн перевищує торішні темпи.

Скорочення виробництва ячменю в основних країнах-експортерах – Росії та Канаді найближчим часом може посилити попит на вітчизняний ячмінь.

Нагадаємо, Київщина вийшла в лідери за врожайністю ячменю. Також ми писали, що у зонах достатнього зволоження на Запоріжжі отримали 70 ц/га ячменю.

💬 Последние комментарии
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать