Замість субсидій людям загрожують шалені штрафи
Экономика24tv.ua19 июня 2015

Замість субсидій людям загрожують шалені штрафи

Адвокати б’ють на сполох через норму, за якою українці, які подали неповні або недостовірні дані в бланках на оформлення житлової субсидії, будуть змушені повернути суму знижки в подвійному розмірі. Як пише "Сегодня", за даними Мінсоцполітики, тільки 15-20% поданих декларацій про доходи були заповнені правильно: проблема не в бажанні обдурити державу, а в труднощі правильних розрахунків. "Близько 85% заявників можуть у підсумку бути зобов'язаними повернути, за підрахунками експертів, близько 3,4 мільярдів гривень", — пише видання. Мінімальна помилка може призвести до того, що пенсіонер буде зобов'язаний заплатити подвійну суму, — каже юрист Вадим Хабібулін. У Мінсоцполітики вже виявили проблему і обіцяють усунути помилку, але термінів поки не називають.

Інфографіка газети "Сегодня" Нагадаємо, 19 червня депутати ухвалили законопроект згідно з яким, пенсіонерам та інвалідам нараховуватимуть субсидії автоматично.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А что Шмуля у меня неверно? Кроме твоего вечно Тупого щирого обсерания и пустых охов да ахов, ты по сути ни на что ответить не способен! Так? Конечно так, брехливый, трусливый мудак! У тебя, как у запизденца, всегда и во всём москали виноваты.
Катюха-матюха
Ленка-известная брехушка.
Елена
То опечатка,не так набрала никаких ариев там нет.
Егорка
Какие вам компенсации уроды ? Вести себя научитесь на международной арене ... Дома людей осчастливьте, олухи...
Луна-2
Причем здесь арии и вакцина?О Россиянах отвечу так - боятся цифры..Поняла меня? Не вакцины самой а цифровизированного чипа, вставленного в вакцину.Ведь этим пугали людей. Но как выяснилось в российскую вакцину чип не добавляли
Елена
А го русские ари наличии вакцины в России не хотят вакцинироваться?темнота, средневековье, тоже не профессора,вот так,
Елена
Так я это и говорю,помер, какое нахрен сознание