Экономикаwww.ukrinform.ua28 февр.

Запізнилися на 14 годин: літак SkyUp поламався на шляху із Занзібару до Києва

nk_hauz/-muzpnqedx9cdsxsuaqm.jpg

Рейс SkyUp із Занзібару до Києва PQ 6974 затримався на 14 годин через поломку літака і замість 21:45 26 лютого прибув до України тільки о 12:11 27 лютого. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Аvianews.

Польоти виконував 12-річний Boeing 737-900 з номером UR-SQI. Оскільки дальності авіалайнера недостатньо для прямого перельоту до аеропорту Бориспіль, він зробив планову посадку на дозаправку в єгипетському місті Луксор. Тут і виявили несправність.

У результаті пасажирам довелося всю ніч перебувати в терміналі. Їм надали воду і їжу, проте в готель не поселили.

У SkyUp це пояснили тим, що на вимогу влади Єгипту вийти з аеропорту пасажири могли тільки при наявності щеплень від місцевих захворювань.

Це вже третій випадок тривалої затримки рейсу SkyUp на маршруті Київ-Занзібар-Київ. Першого разу замість 13 лютого пасажири дісталися з Занзібару до Києва 16 лютого. Тоді через специфіку роботи одного з клапанів заправки паливом Boeing 737-800 з реєстрацією UR-SQF час заправки збільшився. У результаті авіакомпанія довго не могла узгодити місце дозаправки по дорозі в Україну.

Вдруге 17 лютого цей же літак після вильоту з Києва до Занзібару повернувся в аеропорт Бориспіль через спрацювання сигналізації системи кондиціонування. Після цього SkyUp відправила пасажирів на іншому авіалайнері.

💬 Последние комментарии
Елена
Никто не испугался ультиматумаили как он там назывался,плюнули как обычно,утерся как всегда, зачем надо было так позориться?любит садо-мазо,как Роджер под мостом, только опять указали терпиле что он есть тот , которого никто не слушает.и как дальше россиянам жить?а король то голый.вот что значит ставленника Роджера,мало того , ещё грозятся выгнать посла России в США,дно.
И - раскрыть !
И - раскрыть !
Деревенщина
Нет ничего лучше своих бобов в томатном соусе и старого надежного ветряка... Поэтому солнечные панели нужно засунуть этим технарям прямо в зад.
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ?
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ? УЖЕ ХОРОШО!
ПОЗДНО ПИТЬ БОРЖОМИ !
УЖЕ ПОЗДНО! CNN УЖЕ ОБЪЯВИЛА ХАРЬКОВ РОССИЙСКИМ ГОРОДОМ!
Штурмовик Трампа
Эти пелоси узурпировали власть и ввели цензуру! Нужно срочно штурмовать конгресс!
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ.
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ ПОКАЖЕШЬ МЕДНЫЙ ГРОШ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!