Экономикаintvua.com15 окт.

ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ ВІДКРИЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЛИШЕ ДЛЯ НАЙБАГАТШИХ, - ІВЧЕНКО (ВІДЕО)

Інтерв'ю народного депутата фракції «Батьківщина» Вадима Івченка про те, як розвивати аграрний сектор в Україні та чому необхідно продовжувати мораторій на продаж сільськогосподарської землі. Уривок з інтерв'ю про головне:

"Високотехнологічне виробництво все більше захоплює аграрний сектор. За таких умов годі там сподіватися на нові робочі місця. Але в селі завжди будуть самозайняті. І їм треба вже сьогодні дати змогу піднятися, вийти на виробництво конкурентоспроможної продукції. Дати їм статус сільгосптоваровиробника, розробити та реалізувати для них державну програму підтримки, забезпечити їм реальний доступ до землі, - тоді вони почнуть розвиватися. Сьогодні дві високопродуктивні корови при закупівельній ціні на молоко хоча б на рівні 3,5 гривні за літри, могли б давати сім'ї 12 тисяч гривень доходу. Плюс пенсія, якщо це пенсіонери, плюс державна безповоротна допомога - на доїльні апарати чи міні-теплиці...

Нині саме середній клас може вирости із землі. І саме йому треба допомогти в цьому на державному рівні. Запровадивши сьогодні-завтра ринок землі, дамо простір не «середнякам», а величезним вертикально інтегрованим агропідпідприємствам. Та ще посередникам, які непогано житимуть на перепродажі масивів. І для перших, і для других соціальні зобов'язання, підтримка та розвиток сіл - поза інтересами їхнього бізнесу. Ми тим самим лише піднімемо нову страшну хвилю знелюднення та вимирання сіл. А наші чорноземи працюватимуть на олігархів, і зрештою можемо дожитися до України з кордонами, але без землі."

💬 Последние комментарии
е
ты о себе?))) так и есть, что НЕ ВЫГОДНО не замечаешь и ИГНОРИРУЕШЬ ВСЕ вопросы по ТВОИМ утверждениям на этот счет....а про то КАК ты обслуживаешь морячков под мостами только ленивый не знает...
999
Еще один факт из истории.В древней Спарте женщинами вообще пренебрегали. Более,чем в остальной Древней Греции,где каждому мальчику назначали взрослого мужчине-ментору. Который его воспитывал в условиях педофилии. Процветала и лесбийская любовь,воспетая поэтессой Сафо с острова Лесбос.
е
ты лично в ней участвуешь? хотя о чем я.. ты ж ССЫКЛО ДИВАННОЕ с энурезом и диареей...
е
Зеркало дать? ЧИТАЙ СВОЙ комментарий в мой адрес! Не нравится то что я написал? так я просто ПОВТОРИЛ твои слова в мой адрес))
Елена
Они там одно вижу, другого что не выгодно не замечаю,кривые на один глаз,а у Роджера мышиный, только сзади,хе.он им деньги на Мальтах зарабатывает.
Елена
Ругаться не хорошо.плохо.
Елена
Я теребунькаюсь виключно в дупу та смокчу в два ствола