Экономикаwww.epravda.com.ua25 апр.

Зарплата в агросекторі на 46% вище середньої по країні

nk_hauz/-mz3jjpmgbjc9a5xwubc.jpg

Середня заробітна плата в категорії "Сільське господарство" для фахівців середньої ланки і робітничих спеціальностей становить 25,54 тис. грн, це на 46% вище, ніж середня заробітна плата по Україні (17,47 грн). 

Про це передає агропортал з посиланням на grc.ua. 

Кваліфікований працівник з великим досвідом практичної роботи, але без вищої освіти, може отримувати і більше. 

У той же час 11% вакансій категорії пропонують компенсацію від 43,1 тис. грн. 

"Найчастіше це вакансії агрономів та інженерів (потрібна вища освіта) або сезонних працівників за кордон (в типовому описі вакансії за кордон вказано , що вища освіта не потрібна, бажано, але не обов'язково знати англійську або польську мови, обов'язково наявність попереднього досвіду подібних робіт від року)", - уточнюється в повідомленні. 

У працівників на початковому рівні або з невеликим досвідом роботи в категорії, заробітна плата становить 18,4 тис. грн. 

47,7% вакансій пропонують компенсацію від 13,1 тис. до 15,9 тис. грн. Але, частина працівників категорії, можуть претендувати і на більш високі оклади. Наприклад, зоотехніки (випускники технікумів, без досвіду роботи) можуть претендувати на оклад від 21,6 тис. грн. Трактористи в "гарячий сезон" можуть заробити від 22 тис. грн. При цьому, в вакансії часто вказують офіційне працевлаштування, безкоштовну розвозку, безкоштовне проживання, наявність гуртожитку для іногородніх, або пільгове харчування. 

Найчастіше працівників в агросферу шукають: 

  • У Києві (22%); 
  • Дніпрі і області (18%); 
  • Черкасах і області (7%); 
  • Львові та області (6%); 
  • Запоріжжя і області (6%).
💬 Последние комментарии
---
Кто тебе сказал,что стреляли российские военнослужащие(договор был с РФ) А НЕ ВОЕННОСЛУЖАЩИЕ ЛДНР.С ними договора по понятным только вам причинам ,не было.Сколько оружия у частей ,которые только номинально подчиняются Киеву а на самом деле просто творят ,что хотят сами? Если ты будешь утверждать что таких нет то ты мне просто не интересен-пропагандоны с цениками на лбу не интересны никому.
Голос разума
В тюрьме или в колонии специального режима, заключенные как бы добровольно перемещаются из камеры в камеру, на прогулку или в столовую.... НО МОГУТ ЛИ ОНИ ВЫЙТИ ИЗ ТЮРЬМЫ? МОЖЕТ ЛИ КРЫМ ВЫЙТИ ИЗ СОСТАВА РОССИИ ПО СВОЕМУ ЖЕЛАНИЮ, ТО ЕСТЬ ДОБРОВОЛЬНО, ПО СВОЕЙ ВОЛЕ?
Голос разума
В тюрьме или в колонии специального режима, заключенные как бы добровольно перемещаются из камеры в камеру, на прогулку или в столовую.... НО МОГУТ ЛИ ОНИ ВЫЙТИ ИЗ ТЮРЬМЫ? МОЖЕТ ЛИ КРЫМ ВЫЙТИ ИЗ СОСТАВА РОССИИ ПО СВОЕМУ ЖЕЛАНИЮ, ТО ЕСТЬ ДОБРОВОЛЬНО, ПО СВОЕЙ ВОЛЕ?
---
какие это языки? и конкретно -по конституции какой страны?
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Кот
Напрасно ждали-все пропало...И Зелебоба снова врет самозабвенно!
Голос разума
В Крыму, после оккупации Россиией, по Конституции 3 Государственных языка. И все равноправные