Экономикаznaj.uaDec 24

Зарплати українців різко знеціняться в новому році

З Нового року в Україні рекордно зростуть ціни на різні товари та послуги через підвищення податків на підакцизні товари. Прогнозується здорожчання продуктів харчування на 15-20%, а будівельні матеріали на 5%, вартість транспортних перевезень підскочить на 20 %. Економісти заявляють, що вже перед Новим роком перевізники піднімуть вартість своїх послуг на, це у середньому на 1 гривню за кілометр.

Як розповів директор групи автотранспортних компаній Дмитро Леушкин, здорожчання викликано дефіцитом вантажного транспорту. Після Нового року ціни стабілізуються, а потім знову різко зростуть з квітня 2017 року. "У січні ціна буде стояти на місці, оскільки на ринку традиційно вантажів буде мало, а транспорту багато. З лютого розпочнеться активна підготовка до сезону і ціни підуть вгору, досягнувши в березні максимуму в 20% від нинішніх. Це величезна цифра, яка відіб'ється на ціні товарів на полицях магазинів і ціні будматеріалів, в собівартість яких закладена вартість послуг перевізників", - говорить Леушкін. Оскільки здорожчають перевезення, то і ціни на будматеріали також підскочать в середньому на 5%. Ціни кусатимуться не лише на вантажні, а й на пасажирські перевезення. Квитки на потяг здорожчають на 10%. Щодо продуктів харчування, то не зрадіють українці новим цінам на найпопулярніші товари – молочні та м'ясні вироби, хліб. Їх вартість збільшиться на 15-20 %.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", бюджет України на наступний рік передбачає підвищення цін на більшість товарів та послуг. Наприклад, курцям, доведеться віддавати за цигарки на 40% більше.

💬 Последние комментарии
гость
Кто помнит, после поражения партии СДПУ(о) Медведчук бывший глава этой партии тоже поступил принципиально и достойно - подал в отставку. Так что достойное поведение он проявлял всегда
Тоже грымаю
Дед твой, отец твой сосал и ты сосешь. Понял? Конечно, не понял.
кипчак
На фоне мнимых больных, а также просто спасающих жизнь бегством выглядит и звучит более чем достойно. Остается пожелать выстоять и победить лгунов обещавших мир и процветние, а устроивших настоящий геноцид украинцам, а также поддержать и стараться помочь всеми силами осуществить планы о привлечении к уголовной ответственности всех преступников. Благо, что они сами начали грызню между собой, нарушая все мыслимые и немыслимые законы и правила, кто по глупости, а кто пользуясь глупостью других. Успехов им в попытках друг друга сожрать и ослабить, остнется только добить самых живучих, неприкасаемых и непотопляемых.
Тоже гримаю
Тихо хуй соси, плесень недоразвитая.
Мякола
брехня! це мосыилдьм ниякого газа не буде
Золотарь
Что, ушлепок, за VPN прячешься? В сети такой смелый? Пи@дуй в армию, может там тебя пристрелят.
Тоже гримаю
Народи з імператорами - це слабкі народи. А сильніші завжи поїдають слабших.