Экономикаeconomics.unian.uaAug 2

Завтра Мінфін проведе позаплановий ОВДП-аукціон

За інформацією експерта, при залишку на єдиному рахунку Держказначейства в 2 мільярди гривень сьогодні потрібно було заплатити за ОВДП 2 мільярди гривень. Міністерство фінансів України оголосило позаплановий аукціон з розміщення облігацій внутрішньої державної позики на завтра, 2 серпня. Про це повідомив старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович. "Мінфін оголосив на завтра позаплановий аукціон. Схоже, що грошей у держбюджеті таки замало, оскільки при залишок на ЄКР на рівні 2 мільярдів гривень сьогодні потрібно було сплатити 2 мільярди гривень за ОВДП, з яких на вчорашньому аукціоні було рефінансовано лише половину", - написав експерт у соцмережі Facebook. Котович висловив думку, що оскільки держбюджету в квітні-червні був виконаний за рахунок неподаткових надходжень, можливе подальше підвищення ставок по ОВДП. Інформація про майбутній аукціон на сайті Мінфіну поки не оприлюднена. Як повідомляв УНІАН, Міністерство фінансів на плановому щотижневому аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики залучило до держбюджету 1,015 мільярда гривень. Залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби на 1 серпня 2018 року становив 1,995 мільярда гривень, що є мінімальним значенням показника за 4 з половиною роки - з січня 2014 року. Коментуючи ці дані, виконуюча обов'язки міністра фінансів України Оксана Маркарова заявила про наявність на валютних рахунках Держказначейства суми в еквіваленті 20,9 мільярда гривень, яка не відображається в стандартному звіті на початку місяця. Державний бюджет України в січні-липні 2018 року отримав 513,468 мільярда гривень доходів, що на 15,791 мільярда гривень, або на 3%, нижче планового показника на цей період.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!