Збільшувати поголів’я птиці української селекції наразі недоцільно, – думка
Экономикаagrotimes.ua01 июля 2020

Збільшувати поголів’я птиці української селекції наразі недоцільно, – думка

Нині собівартість інкубаційного яйця порід української селекції на 15-20% вища, як порівняти з іноземними.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів Олександр Фіалка, директор птахогосподарства «Фіалка-Агро» (Харківська область), яке спеціалізується на селекції птиці.

«Головною проблемою господарства є те, що немає достойної ціни на нашу продукцію. Яка може бути в нас рентабельність?» – зауважив він.

Збільшувати поголів’я птиці української селекції в сучасних умовах недоцільно, зазначив Олександр Фіалка.

За його словами, раніше племінні підприємства мали можливість здійснювати селекційні роботи, закуповувати дорогий генетичний матеріал із-за кордону. Їм відшкодовували витрати на збереження генофонду порід і вирощування племінного кондиційного ремонтного молодняку для власної племінної бази. Нині державної фінансової підтримки племрепродукторів немає, наголосив Олександр Фіалка.

Також сьогодні майже не залишилося науковців, які б провадили селекційну роботу, додав він. «На мою думку, наука з практикою має йти паралельно: впроваджуючи нові розробки зі створення нових ліній кросів у вищих навчальних закладах, слід робити практичні дослідження на промислових птахофабриках, – вважає директор «Фіалка-Агро». – Іншими словами, ми завозимо імпортні кроси птиці, тому що свої підтримати не в змозі».

Як повідомлялося, інвестиції в курей кросу геркулес швидко повертаються.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А их не трогаю,я за Роджера конкретно говорю.
Луна-2
Ленок а сейчас на Украине тоже ведь разлом и по афганцам прошел- так что не надо трогать их ..Тебе спокойнее будет.
Луна-2
За такие вот глупые шутки в морду дают. Ты знаешь я скажу так он проверенный человек и отличный друг. А то что ты здесь пишешь это твои фантазии разобиженной девочки.И злящейся на то что на нее не обращают никакого внимания.. 5
Елена
В Афганистане , афганских душманов Луночка бомбила авиация стратегических бомбардировщиков под командованием Джохара Дудаева,а вы не знали?Думаю там много душманов эта самая Дудаевская авиация перемолола на фарш и что? Манергейма помните?я понимаю масштабы Роджера и их ,как мухи,блохи со слоном, но всё же.Не надо, предают Луночка только свои.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Вот только не надо что он советское не не любит,не надо этого,а то что в Москве последних ёжиков доедают то стёб был шутка,в крайнем случае с моей стороны,если хотите знать Луночка, Роджер вам не друг ,как бы сказали в те времена,он искусно маскируется под вашего друга и единомышленника,а под личиной данного типа скрывается враг и недруг,агент империалистических кругов Запада и реакционеров в сами знаете где ещё,те которые есть в списках Форбса,такие вот Луночка дела и в случае войны,не дай бог,я Луночка опасалась на вашем месте удар в спину именно от таких роджеров, именно от них, история нас учит именно тому ,что предают те ,кому есть что терять, особенно таким вот роджерам.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
ера
та лАННа...проехали...
Луна-2
Милая ты моя, глупышка Роджер советское не ругает - не надо на него напраслину говорить...Он только не любит когда ты неправдивую информацию типа -"в Москве ежиков едят" -здесь травишь