Экономикаwww.ukrinform.ua19 нояб.

Зеленський чекає на прибуття місії МВФ та наступний транш

nk_hauz/-mmswt8uv4yidgwr7lrg.jpg

Президент Володимир Зеленський очікує на прибуття місії Міжнародного валютного фонду до Києва й надання Україні наступного траншу.

Про це він розповів у влозі на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

"Не вдаючись зовсім у деталі, можу сказати, що загалом Міжнародний валютний фонд продовжує нас підтримувати, у нас була гарна дискусія, діалог, предметна розмова (з директором-розпорядником МВФ Кристаліною Георгієвою - ред.), ми продовжуємо співпрацю. Ми чекаємо початку роботи місії МВФ у Києві, чекаємо наступного траншу для України", - зазначив Зеленський.

На його думку, це все обов'язково буде, і, відповідно, буде і фінансова стабільність України.

Президент нагадав, що під час розмови з директором-розпорядником МВФ йшлося, зокрема, про важливість збереження в Україні антикорупційної інфраструктури та врегулювання ситуації з Конституційним Судом.

17 листопада відбулася телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського та директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Кристаліни Георгієвої.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи