Зеленський підняв медикам зарплати
Экономикаfbc.ua19 июня 2021

Зеленський підняв медикам зарплати

Українські медичні працівники отримуватимуть більшу заробітну плату. Глава держави Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає встановлення мінімальної зарплати медикам. Про відповідне рішення він оголосив на урочистостях з нагоди Дня медпрацівника.

Згідно з указом, рівень мінімальної зарплатні середнього медичного персоналу підвищено до щонайменше 13,5 тисяч гривень, лікарів – до щонайменше 20 тисяч гривень.

Як наголосив президент, українська влада працює над підвищенням загального бюджету охорони здоров’я та збільшенням тарифів програм медгарантій.

Також Зеленський закликав місцеву владу і керівників лікарень до рівномірного розподілу коштів, щоб не виникло ситуації, коли керівництво одержує по 100 тисяч гривень, а медпрацівники – лише по кілька тисяч.

Раніше повідомлялося, що в НКРЕКП вирішили підвищити собі зарплату.Там збільшили витратну частину (загальні витрати) на третій квартал поточного року на 178 мільйонів гривень.

Також ми писали, що уряд пообіцяв підвищити зарплату вчителям. На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука» прем’єр-міністр пообіцяв підняти зарплату щонайменше на 30%.

Написать комментарий