Зеленський озвучив нові пріоритети уряду

14.08.2019 10:17 news.finance.ua
Президент Володимир Зеленський пообіцяв за 5 років прискорити зростання економіки до 5-7% на рік і залучити 20 млрд доларів інвестицій.

“У мене і моєї команди повний мандат на зміни. Шансом змінити країну ми обов’язково скористаємося”, – підкреслив гарант.

Заявлених показників він хоче домогтися за рахунок земельної реформи. Розпочати її планують уже цьогоріч, а наступного року вона дозволить створити ринок землі на 40 млн гектарів.

Президент розповів, що сьогодні вже є іноземні компанії, які володіють землею, і понадіявся – їх кількість буде тільки зростати: “Особливо це стосується південної частини України”. Нагадаємо, що заборона на продаж сільгоспземель тримається вже 18 років.

Економіст Сергій Фурса вважає, що обмеження будуть необхідні:

“Потрібно не допустити монополій. На мій погляд, повинен бути обмежений відсоток сільгоспземлі в руках одних власників (і пов’язаних з ними осіб). На рівні об’єднаних територіальних громад (ОТГ), області та країни”.

Другим рушієм економіки гарант бачить легалізацію азартних ігор. Але, за його словами, казино з’являться тільки в п’ятизіркових готелях, “що буде стимулювати розвиток туристичного кластера регіону біля Чорного моря”.

Зеленський також зазначив, що і в питанні запуску ринку землі, і в питанні азартних ігор передбачається державно-приватне партнерство. Тому буде необхідний закон про концесію, яка дозволяє створити нове підприємство або реконструювати старе на гроші інвестора. У майбутньому він зможе повернути свої кошти за рахунок доходів підприємства. Закон, за словами гаранта, з’явиться вже в найближчі місяці:

“Восени ми ухвалюємо закон про концесію, що дозволить державі безпечно працювати з приватним сектором, з приватними компаніями”.

Комментарии

ua Гость, 14.08.2019 11:12

????????? это все плохо кончится , ведь госдеп вас имеет ?????? ! госдеп видит украину нищею , холодной ,голодной ,а самое главное воюющей , ни о каком развитии не может быть и речи ,тем более народ бежит со свинарника целыми семьями . И все потуги гэропэйсой украины в ноль

Добавить комментарий