Экономикаua.interfax.com.ua17 июн.

Жінки становлять понад 57% від усієї кількості зареєстрованих безробітних в Україні

nk_hauz/-m9zv2s1ykhveiba062s.jpg

На кінець травня кількість зареєстрованих безробітних в Україні становила 511 тис. 388 осіб, і більше ніж 57% із них - це жінки, повідомила керівник проекту "Ґендерне бюджетування в Україні" Оксана Кисельова.

"На кінець травня кількість зареєстрованих безробітних становила 511 тис. 388 осіб, що майже на 59% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Від зареєстрованих безробітних жінки становлять більше ніж 57%. І якщо подивитися на розподіл за професіями, то якраз на першому місці стоять працівники у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг - саме ті сфери, де найбільше сконцентровані жінки", - сказала вона під час онлайн-презентації дослідження "Ґендерний вимір пандемії COVID-19" у вівторок.

За словами Кисельової, у цих сферах пропонується всього 2,9% від загальної кількості вакансій. "А це означає, що не вистачає робочих місць для жінок", - пояснила вона.

Водночас, за її словами, у сфері транспорту чоловіки становлять 68,2% штатних працівників, а також більшість керівників приватних підприємств у цій галузі, і кількість вакансій для цієї групи становить 18,3% від їх загальної кількості.

Крім того, Кисельова наголосила, що карантин, введений у зв'язку з пандемією COVID-19, призвів до зростання рівня домашнього насильства в Україні.

"Безперечно, зростає рівень домашнього насильства. За офіційними даними, які розміщені на сайті Національної поліції України, у першому кварталі 2020 року виявлено більше осіб, які вчинили насильство у сім'ї. У 2019 за відповідний період було 21 тис. 762 людини, у 2020 році за відповідний період - 25 тис. 495 осіб", - сказала вона.

Крім того, Кисельова зазначила, що в Україні жінки становлять 58% від усієї кількості інфікованих коронавірусом.

"Тенденція захворюваності на COVID-19 в усьому світі свідчить про те, що чоловіки більше хворіють і складніше переносять захворювання. Це навіть було пояснено особливостями і фізіологічного, і поведінкового характеру. Статистичні дані в Україні не підтверджують цю тенденцію. У нас жінки становлять 58% від усієї кількості інфікованих коронавірусом", - пояснила вона.

Керівник проекту додала, що розподіл зареєстрованих хворих за віковими категоріями в Україні також відрізняється від світових. "Якщо в усьому світі вважається, що найуразливішими є особи віком старше 80 років, то в Україні вік тих, хто хворів на коронавірусну інфекцію, є нижчим", - поінформувала вона. Зокрема, за даними дослідження, в Україні розподіл зареєстрованих хворих за віковими групами такий: 0-17 років - 7%, 18-29 років - 12%, 30-49 років - 35%, 50-69 років - 37%, 70 років і вище - 9%.

Кисельова також наголосила на тому, що жінки становлять понад 80% штатних працівників у сфері охорони здоров'я в Україні, переважну більшість медичного та допоміжного персоналу.

"А треба сказати, що якраз допоміжний персонал саме і займається доглядом за хворими, тобто цей персонал більше часу проводить із хворими і саме він виявляється найменш захищеним. Отже, на сьогодні ми маємо статистику, що кожен п'ятий із хворих на коронавірус в Україні є медичним працівником, а оскільки жінки становлять понад 80%, саме вони піддаються великим ризикам захворіти на COVID-19, працюючи у медичних закладах", - резюмувала вона.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...