Змова під час аукціону із закупівлі палива на Тернопільщині

12.01.2019 10:13 verhovenstvo.com
Державне підприємство «Бережанське лісомисливське господарство» провело тендер на закупівлю палива із ймовірною змовою між учасниками.

Загальна заявлена сума за чотирма лотами склала 3,516 мільйонів гривень.

Так, на тендер за лотом №4 подали документи ТОВ «ДАНАКО» та ТОВ «КВ2».

На час подання заявок на участь у тендері обидві компанії були пов’язаними юридичними особами, що підтверджується, зокрема, тим, що останні мають спільний номер телефону, який значиться на бланку наказу про призначення директора ТОВ «ДАНАКО» та одночасно вказаний у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для зв’язку із ТОВ «КВ2».
Крім того, ТОВ «ДАНАКО» та ТОВ «КВ2» також пов’язані через фізичних осіб, зокрема, під час створення компаній на загальних зборах учасників юридичних осіб була присутня одна й та сама особа, про що вказано у відповідних протоколах.

В результаті переможцем тендеру було визнано ТОВ «ДАНАКО» - 168 208,00 грн., через «нібито» неспроможність більш вигідного учасника ТОВ «КВ2» - 155 630,00 грн. надати документи, які вимагаються від переможця торгів.

Також за допомогою аналітичної платформи «YouControl»
Вдалося з’ясувати, що ТОВ «ДАНАКО» створено в серпні 2015 року зі статутним капіталом 1 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Назарій Данилишин. Підприємство бере участь у закупівлях з лютого 2016 року.

Також за допомогою аналітичної платформи «YouControl»
Вдалося з’ясувати, що ТОВ «КВ2» створено у січні 2017 року зі статутним капіталом 1 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Володимир Кошель. Підприємство бере участь у закупівлях з травня 2017 року.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про державні закупівлі, повідомляйте у Редакцію сайту «Верховенство права».


Комментарии

Добавить комментарий