Экономикаpershij.com.uaJun 5

Зростання цін на 6% кожен місяць: вартість яких продуктів "злетить" у 2021 році

nk_hauz/-mbnmlmrwmrmpwjh7jaz.jpg

В Україні найближчим часом очікується подорожчання м’яса свинини та овочів. За даними економістів, приріст вартості буде відбуватися на 5-6% для рослинних продуктів.

При цьому м’ясо подорожчає приблизно на 10%. Як буде змінювати вартість продуктів і чому?

Про це розповіли експерти в ефірі телеканалу “Україна 24”.

За прогнозами виробників, кілограм свинини може додати ще 10% до 150 гривень вартості м’яса. Причиною експерти називають рекордні ціни на зернові, які у поточному році досягли 13-річних максимумів на світових ринках. В результаті в Україні також подорожчало зерно і комбікорми, які традиційно є основою для годування тварин.

Експерти також прогнозують подорожчання овочів на 5-6%. Це пов’язано з тим, що в сховищах продуктів стає все менше. А теплична продукція, хоча і з’явиться на прилавках, проте дешевше все одно не буде, оскільки зросли витрати на обслуговування, опалення та освітлення теплиць.

Заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук розповів, як будуть змінюватися ціни на овочі.

“Кожен місяць на +5, +6% будуть дорожчати капуста, морква, цибуля, картопля — до нового врожаю. З квітня місяця на прилавках магазинів вже з’являться овочі, вирощені в теплицях. Говорити, що вона (продукція з парників — ред.) буде однозначно дешевше, не доводиться”, — сказав він.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»